Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Witam serdecznie z moją e32 3,5Pb:D

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Adamo
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    100
    BMW
    e65 745i
    Skąd
    Słupsk

    Witam serdecznie z moją e32 3,5Pb:D

    Witam. Zostałem posiadaczem ponad miesiąc temu mojej 7:D silniczek 3,5Pb nigdy nie widział gazu:D jak oświadczył poprzedni właściciel 160tys przebiegu:D niemożliwe?:D no nie wiem bo wszystko jest idealne w tym samochodzie:D każda spinka jest, komplet kluczy ori, każda żaróweczka świeci, fotel nawet najmniejszej dziurki nie ma itp:) także bardzo możliwe:) Autko jest po prostu superanckie:D 211koni, automat i mnóstwo miejsca:) to jest to:D Tylko ma jakąś dokładkę zderzaka z przodu i nie wiem co to:D











    pozdrowionka;D:D:hat:

  2. #2
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Siema

    Ogólnie kolego te fotele bardzo ciężko zniszczyć.Moja w dniu kiedy zmieniałem na skóre miała ok 350t km i fotel był w takim samym stanie jak Twój ;)

    Co do zderzaka to wolałbym ori

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Adamo
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    100
    BMW
    e65 745i
    Skąd
    Słupsk
    ze zderzakiem się zastanowię:D ale wnętrza nie będę raczej wymieniać bo będę chciał zostawić wszystko ori. Ewentualnie przód lekko w dół pójdzie i felga się zmieni a tak poza tym to będzie się dbać, lać i jeździć:)

  4. #4
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Witamy. Ogólnie ładne e32, co do zderzaka zgadzam sie z Dzudą- nie pasuje.Bezawaryjnej jazdy życzymy.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  5. #5
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Witam :)

    Zderzak paskudny, kolor niespotykany, a felgi zostaw bo będziesz żałował. Trzeba je doprowadzić do porządku i tyle ;)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    466
    BMW
    e32 730
    Skąd
    Koszalin
    witam i pozdrawiam z Koszalina :) co do E32 to fotele widziałem w takim stanie w aucie co miało 600 tys najechane więc przebiegiem się nie kieruj tylko stanem, a jak widać na zdjęciach auto wygląda na zdrowe :)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Adamo
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    100
    BMW
    e65 745i
    Skąd
    Słupsk
    no to widzę że wnętrze nie świadczy tu o przebiegu:) no ale mówię, kiera skóra zero wytarcia (no fakt mogła być obszywana), dźwignia od biegów stan bdb skóra, ori dywaniki bmw, zero jakichkolwiek śladów zniszczeń, rdzy też nie widać, siłowniki wszystkie super, każda spinka od tapicerki jest i pełni swoje zadania, żaróweczki wszystkie świecą (bagażnik, pod maską, w środku tip top), silniczek jak ta lala pracuje, lampy nie powypalane anie nie zżółkłe (mogły być wymienione fakt), w zawieszeniu tylko prawy drążek do wymiany miałem, tłumika całe łącznie z katalizatorami pełnymi, ale jak na rocznik 89 autko jest utrzymane lepiej niż nie jedno nowsze;) no i grunt żeby jeździło bezawaryjnie;)

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar kabat
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    67
    BMW
    l
    Skąd
    l
    Bardzo zadbane i ładne auto, gratuluję zakupu ;) Felgi są miodne

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    159
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    Łódź
    R6 hehehe pozdrowienia z Łodzi:)

  10. #10
    www.foto-km.com Vip Awatar extino
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    652
    BMW
    BMW E32 740i V8 M62 1992 SHADOWLINE/E38 750i V12 M73 1999 / E65 745i V8 2002
    Skąd
    Poland
    Witamy serdecznie kolegę na forum.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •