Rozumiem, że piszesz o otwieraniu awaryjnym w przypadku braku prądu?
http://7er.pl/showthread.php/1069-po...l=1#post139550
Tuczi opisał dokładnie.. Jeśli o to Ci chodzi ;)
Rozumiem, że piszesz o otwieraniu awaryjnym w przypadku braku prądu?
http://7er.pl/showthread.php/1069-po...l=1#post139550
Tuczi opisał dokładnie.. Jeśli o to Ci chodzi ;)