Jak coś tam szukałem to natknalem sie na określenie deadlock i dlatego tak napisałem wiec stad może być pomyłka. Własnie chodzi mi o to co napisałeś ze gdy zanika prąd drzwi nie otworzą sie z kluczyka normalnie. Niestety ten kluczyk o którym piszesz zaginął u mnie tez u poprzednich właścicieli i teraz lipa. Jest opcja go kupić w ASO albo pożyczyć na dorobienie od kogoś?