Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: [tuning] sprezyny+amory ... poradzcie... (zdjecia)

  1. #1
    7ka
    Gość

    [tuning] sprezyny+amory ... poradzcie... (zdjecia)

    panowie co radzicie...

    mam teraz bilstein B4 i sprezyny z przodu 50mm h&r z tylu 35mm i amory B4

    b4 strasznie wysoko stoii i jest twardo!!...

    zastanawiam sie nad tym czy nie zalozyc normalnych amorow do tych sprezyn 50mm...tyle ze normalne sprezyny sa do max 40mm wiec chyba te amory padna szybko....

    druga opcja to zakup seryjnych amorow i sprezyn 40mm wtedy auto prawie bedzie stalo tak samo ale duzo bardziej komfortowo...

    w sumie to wam powiem ze na seryjnych amorach i sprezynach 35mmm na 20" stal chyba tak samo... sai ocencie i doradzcie co robic...

    sprezyny 35mm i seryjne amory








    sprezyny przod 50mm i amory bilstein b4






    chcialem podkreslic to ze na 35mm z normalnymi amorami na 20" jezdzilo sie mega przyjemnie...

    ktore oceniacie z wygladu lepiej..ktory wariant jest lepszy i ladniejszy...

  2. #2
    7ka
    Gość
    nie wiem czemu taka mega duza przerwa sie zrobila pod fotami :o :x

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    178
    BMW
    E65
    Skąd
    Olsztyn

    Re: sprezyny+amory ... poradzcie... (zdjecia)

    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    ktore oceniacie z wygladu lepiej..ktory wariant jest lepszy i ladniejszy...
    Witam, dla mnie ladniejszy jest wariant drugi, taki agresywny wyglad.
    Ale jesli mialbym wybrac, to juz wolalbym pierwszy wariant, tez ladna gleba a i jak pisales przyjemnie sie jezdzilo.
    Decyzja nalezy do Ciebie ;)
    Pozdro
    5.0 V8 IROC-Z28

  4. #4
    7ka
    Gość
    teraz po tych zdjeciach wydaje mi sie ze 1 wariant jest nizej ... :|

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    273
    BMW
    brak
    Skąd
    niemcy
    Witam,ja jestem zwolennikiem mocnej gleby -wiesz sam ;)
    I namawial bym Cie zebys zalozyl takie amorki jak ja mam.
    Ale wiesz sam musisz pojezdzic i sam to ocenic :D

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    7-ka, a może to kwestia sprężyn a nie amorów, że auto jest takie twarde.....
    Przecież B4 to nie są jakieś sportowe amortyzatory, sam też mam takie i jeżdzi mi się super, na komfort nie narzekam ;) aczkolwiek nie mam porównania np:z Kayabą :/
    A co do wyglądu, to oczywiście na 50mm wygląda zdecydowanie ciekawiej ;) niestety kosztem komfortu, ale coś za coś.....

  7. #7
    7ka
    Gość
    wiem macku wiem ja tez mam kota na tym punkcie...zobacz na foty..przy tych obecnych B4 nic sie nie zmienilo a nawet ja mysle ze nizej bylo...

    jesli zaloze takie jak masz ty...oczywiscie bedzie nizej i to sporo ... lecz nie wiem jak to bedzie wygladac w trasie... wiem ze ty zadowolony jestes druga sprawa to koszta... B8 nie sa takie tanie...sa krotsze itp wiec stworzone do niskich sprezyn...ale boje sie ze moze byc za twardo...musze sie przejechac twoja turbina ,...

  8. #8
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Słowik
    7-ka, a może to kwestia sprężyn a nie amorów, że auto jest takie twarde.....
    Przecież B4 to nie są jakieś sportowe amortyzatory, sam też mam takie i jeżdzi mi się super, na komfort nie narzekam ;) aczkolwiek nie mam porównania np:z Kayabą :/
    A co do wyglądu, to oczywiście na 50mm wygląda zdecydowanie ciekawiej ;) niestety kosztem komfortu, ale coś za coś.....
    nie nie...to sa na 100% amory... kazdy kto ma je w e38 mowi o ich twardosci...niedlugo bede mial test czyli wyprawa na zlot i do wawy...az sie boje.. :x

    sam nie wiem...jeszcze raz wam powiem ze na tych pierwszych naprawde bylo komfortowo...jesli ktos z was kojarzy droge po takich plytach "berlinka" to jadac na 16" w jedna str a w druga na 20" szczerze... to samo.. naprawde komfortowo...

    wiadomo ze sportowe amory beda mniej komfortowe...i za cene samych przednich kupie komplet amorow seryjnych + sprezyny 40mm ... wiec musze sie zastanowic..

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    teraz po tych zdjeciach wydaje mi sie ze 1 wariant jest nizej ... :|
    Wiesz co, teraz jak się przyglądam, to rzeczywiście nie widać różnicy między 1 a 2 wariantem...Chyba zasugerowałem się tymi felgami Alpiny i dlatego stwierdziłem, że lepiej się prezentuje :D , no bo w sumie tak jest.... ;)

  10. #10
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Słowik
    Wiesz co, teraz jak się przyglądam, to rzeczywiście nie widać różnicy między 1 a 2 wariantem...)
    skoro nie ma roznicy ...po co przeplacac ...Dosia.. :what:

    a jesli chodzi o fele to tamte tez byly fajne...RANT!! ale Alpina to magia...ona sie nigdy nie zestarzeje...

    no ale do rzeczy temat jest o sprezynach i amorach...coraz wiecej przemawia do mnie o tym co mialem..a wlasciwie jesli sie zdecyduje to bedzie z przodu o 0,5cm nizej bo nie 35 a 40mm... co radzicie drodzy koledzy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •