Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Wątek: [tuning] sprezyny+amory ... poradzcie... (zdjecia)

  1. #21
    7ka
    Gość
    @ lukaskwiat

    felgi z tylu to 10J - przod 9J roznica jest w ET te 20" bmw wszystkie maja ET24 a Alpina 20" ma z przodu ET20 a tyl ET32

  2. #22
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Może na B4 jest jakieś 1cm nizszy ale to wszystko. Alpiny sa piekne obojętnie który zawias wybierzesz ;)
    A ta srebrna jest przesadzona. Popatrz jak wyglada koło w tym nadkolu. :razz:
    Aha i co jest z tymi lampami dziennymi? Jak to działa?
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #23
    7ka
    Gość
    hehe..ten koles od tej srebrnej na pytanie jakie ma sprezyny odpowiedzial "nie wiem ale chyba troszke jest za nisko.." ja mowie troszke..i pokazalem mu swoja... 8/

    do tego uparl sie ze opony ktore on ma sa prawidlowe.. przod nie wiem ale tyl mial 275/30/19.. mowie mu ze powinien miec przynajmniej 35 profil ..a on.."ja sie znam na tym i wiem jakie powinny byc..." no to wiec ja mowie ..ok :P

    ta E34 to orginalna Alpina... wnetrze ,silnik naprawde idealny stan.. na takie felgi poluje (zimowe)

    co to sa swiatla dzienne...no coz myslalem ze bedzie to troche inny bajer..ale coz teraz mam tak ze nie musze wylaczc swiatel..w chwili przekrecenia stacyjki automatycznie sie zapalaja... a jak wylaczam to takze same sie wylaczaja...
    generalnie interesuje nie zupelnie cos innego ale to z czasem..

    tak sobie myslalem o tym ze wlaciwie to na tych sprezynach zrobilem moze 250km.. w zasadzie jeszcze nie przekroczylem duzej predkosci jak np 200km/h niedlugo bedzie zlot wiec moze przez ten dystans a potem do wawy sie troche uloza...

    druga sprawa to opony.. opony to yokohama..w zasadzie nawet miekkie ale jedna z przodu jest zjechana..widocznie poprzedni wlasciciel mial kiepska zbierznosc...

    wiec na przyszly sezon zaopatrze sie w nowy komplecik ..chyba pirelli p zero rosso.. wolalbym michelin no ale prawie 500ojro roznicy...

  4. #24
    7ka mam ten bajer ze swiatlami od 8 miesiecy ..

    Problem w tym ze to katuje przetwornice i szybko Ci sie skoncza , zarniki rowniez :)

    Wiec nie polecam używania tego

  5. #25
    7ka
    Gość
    zawsze mozna go wylaczyc nie wlaczajac go ;)

    mi po glowie chodzi zuuupelnie cos innego ... :P

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Krzysiek, chyba kojarzę tą srebrną E38 :D
    Nie wiesz czy to czasem nie 740d? Jeśli tak, to na bank była na sprzedaż jakiś czas temu, mam nawet sporo jej fot z AutoScout'a/mobile.
    Jego felgi to takie jak moje, tylko +.5" z przodu i z tyłu No i faktycznie nisko leży
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  7. #27
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Na zadzie ma napis 740d :x

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    co to sa swiatla dzienne...no coz myslalem ze bedzie to troche inny bajer..ale coz teraz mam tak ze nie musze wylaczc swiatel..w chwili przekrecenia stacyjki automatycznie sie zapalaja... a jak wylaczam to takze same sie wylaczaja...
    generalnie interesuje nie zupelnie cos innego ale to z czasem..
    To są chyba takie "zastępcze" światła dzienne... Bo prawdziwe DRL's (= Daytime Running Lights) w egzemplarzach amerykańskich/kanadyjskich działały tak, że żarówki H7 od długich świeciły na połowę mocy - a nie mijania! :)

    @wojtek - racja, ślepota mnie dopada! :x
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  9. #29
    7ka
    Gość
    michal dokladnie tak jak piszesz ... takie cos bardzo chcialbym miec :medit:

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Nie wiem czy skandynawskie wersje jeszcze tego nie miały... Oni w tej kwestii mieli przepisy całkiem podobne do kanadyjskich.

    Na zdrowy rozum - powinno dać się to jakoś zrobić także w niemieckiej specyfikacji. Jeśli nawet nie software'owo przez kompa - to mechanicznie/elektrycznie.
    Adam musiałby sie wypowiedzieć :)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •