No niestety opona po tylu latach traci swoje właściowści. Jak sprowadzałem kiedyś samochody to facet dał mi całe auto opon. Na niektórych nawet był jeszcze pasek od nowości ale miały ponad 10 lat. I Niemiec takiej opony nie założy. A Polacy takie opony kupują. Myślę że dołożysz troche grosza i za 200 zł szt. kupisz coś w miare do jazdy. Liczy się bezpieczeństwo Twoje i innych użytkowników dróg. Na wielu rzeczach można oszczędzić ale nie na oponach.




Odpowiedz z cytatem
Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...
moja była 7er: 



