Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Krótkie (proste...) pytanie

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar harry22
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    537
    BMW
    Lexus LS460 , EX E65 730d ,EX E38 728iA
    Skąd
    Bytom
    No niestety opona po tylu latach traci swoje właściowści. Jak sprowadzałem kiedyś samochody to facet dał mi całe auto opon. Na niektórych nawet był jeszcze pasek od nowości ale miały ponad 10 lat. I Niemiec takiej opony nie założy. A Polacy takie opony kupują. Myślę że dołożysz troche grosza i za 200 zł szt. kupisz coś w miare do jazdy. Liczy się bezpieczeństwo Twoje i innych użytkowników dróg. Na wielu rzeczach można oszczędzić ale nie na oponach.

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Te zimówki wyglądają jakby już się ślizgały a jeszcze nie są na aucie haha...totalny śmietnik.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  3. #3
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    Szczerze powiedziawszy nie widzę głębszego sensu w płaceniu za coś co na każdej wulkanizacji można dostać za darmo lub za przysłowiowego browara.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    ja w zeszłym roku kupiłem bodaj 4 letnie oponki, koło 6-6,5mm bieżnika i dałem za komplet 300zł i do tego zapodałem alu borbet A 16" też za 300zł kpl. Przejeździłem całą zimę bez problemu a wydałem 600zł

  5. #5
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,292
    BMW
    E32 735i , G11 750i M-pak ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Jak nie masz bardzo kasy kup lepiej opony bieżnikowane

  6. #6
    Vip Vip Awatar epul
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1,032
    BMW
    e32 740i 93'
    Skąd
    Gliwice
    Blog
    14
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Jak nie masz bardzo kasy kup lepiej opony bieżnikowane
    jak nie masz kasy to kup lepiej chińczyki najlepiej Goodride , broń panie przed bieżnikowanymi czy nalewkami - no chyba że nalewka babuni to napewno w zimę da radę :D

    Jak German to Anna.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Livre
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    307
    BMW
    e38 728iL
    Skąd
    KR
    ok dzięki wam za radę koledzy Pozdrawiam i uważam temat za zamknięty :) hej

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Takie opony moga być ale na lato jako letnie z takim bieżnikiem.
    Jako opona wygląda nieźle ale jako zimowa wygląda kiepsko dowodu jeszcze nie zabiorą za takie ale żeby opona spełniała swoją role w zimie tego bieznika musi być jednak sporo więcej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •