Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: [ pozostale] e32 kierownica

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    367
    BMW
    BMW 730i '89
    Skąd
    Warszawa
    znalazłem kierke z poducha, pasującym wieloklinem, czyli wydawałoby sie, ze bajka... a jednak nie... nie zauważyłem kupując, ze ułamany był plastik od wyłączania kierunków przy obrocie kierownica... ma ktoś pomysł czy to da sie rozebrać? gdzie powinien sie znajdować ten plastik? proszę o pomoc... :(

  2. #12
    Wydaje mi sie ze ten plastik do odbijania kierunkow jest od spodu kierownicy. Jak masz stara zdjeta, to obejrzyj dokladnie czy jest od spodu po obwodzie zabek. Powinien byc. Jesli jest, to bedziesz wiedzial gdzie powinien byc na nowej poduszce.

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    mialem kiere z AIRbagiem w 750, po czym przesiadlem sie na e32 z oryginalna kierą (-pre '89) no i tez sie zastanawialem nad pozbyciem jej po czym doszedlem do wniosku ze NIE NALEŻY AUTKA KUNDLIĆ i zdecydowalem sie polubić to co mam

    pozdrawiam

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chester
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    361
    BMW
    E66 730Ld
    Skąd
    Górny Śląsk
    ja sie troszkę podłączę do tematu, a mianowicie mam moją e32 z kwietnia 1993 r. z poduchą i teraz chciałbym zmienić tę kierowniczkę na coś mniejszego - byleby była gruba, skórzana i obojętne dla mnie czy będzie z poduchą czy nie. Tuningowych raczej bym nie wsadzał bo troche chyba by nie pasiła do tego autka i tak sobie myślałem nad kierowniczkami z e34 lub e36 - czy ktoraś pasuje bez przeróbek pod mój wieloklin? Może ktoś już przerabiał takie coś. Oczywiście nie chce za kierownice wyskoczyć majątek, ale jak co to mam 30 cm Momo Corse na zamianę :)

    Z tego co wiem to ząbek do kierunków jest demontowalny - bynajmniej kiedyś w e30 go zdemontowałem aby wsadzić w nabę pod Momo Corse.

  5. #15
    Początkujący Użytkownik Awatar boguslaw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    13
    BMW
    napadówka
    Skąd
    opolskie
    Ja ostatnio założyłem u siebie kierownice trójramienną z e39.Kierownica pasuje ale trzeba przerobic kable do taśmy od poduszki i sygnału i dorobić drugi bolec który trzyma bembenek z taśmą.Kierownica wygląda naprawde fajnie jest troszke mniejsza i lepiej widać wyświetlacz pod zegarami.
    today was a good day

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •