Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Opony bieżnikowane

  1. #1
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno

    Opony bieżnikowane

    Witam.
    Rozglądam się za zimówkami ale w tym roku to jakaś paranoja jest nigdzie nic nie idzie dostać.
    Znalazłem coś takiego i chciałem Was podpytać co Wy myślicie o czymś takim, osobiście nigdy nie wierzyłem w coś takiego jak opona bieżnikowana! Ale z drugiej strony jak wszędzie są opony bieżnikowane i "opony bieżnikowane" :)
    Wolałbym uniknąć w temacie postów typu "lepiej kupić chińczyka" bo mnie osobiście interesują tylko najlepsze opony w stylu Michelin Alpine A4 czy Goodyear Ultra Grip 8

    http://allegro.pl/opony-205-55r16-bi...890197882.html

    i drugi producent:

    http://allegro.pl/zimowe-bieznikowan...904592257.html
    Ostatnio edytowane przez coboss ; 04-11-2011 o 14:05
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  2. #2
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Mam opony bieżnikowane do upalania w Subaru i są mega głośne. Poza tym w jednej juz mi pojawił się bombel.
    Jak chcesz mogę sie popytać np o Falkena HS 439 - dobra opona z roczną gwarancją - jak przebijesz oponę to dostajesz nówke sztukę za darmo.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Cytat Zamieszczone przez coboss Zobacz posta
    bo mnie osobiście interesują tylko najlepsze opony w stylu Michelin Alpine A4 czy Goodyear Ultra Grip 8
    No to żadna najlepsza bieżnikowana opona nie dorówna nawet Chińczykowi.Ja osobiście mam na MB E320 chińskie zimówki Goodride i spisują sie świetnie ale kupiłem nówki.
    Cytat Zamieszczone przez coboss Zobacz posta
    Rozglądam się za zimówkami ale w tym roku to jakaś paranoja jest nigdzie nic nie idzie dostać
    http://www.oponeo.pl/ zawsze u nich kupuję...dostawa w dwa dni do domku za pobraniem...mają wszystko czego Ci potrzeba.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  4. #4
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Znam dobrze oponeo bo kupuje u nich opony do firmy ale jak to delikatnie ująć nie posiadam w budżecie grubo ponad 2 tys zł na opony :)

    Znalazłem też chińczyka chwalonego już na forum:
    http://allegro.pl/opony-zimowe-215-6...902881537.html

    Ale to chińczyk a auto jest niemieckie.
    Wolę tą kasę wydać na solidne i sprawdzone używki... gdyby były :/
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #5
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Za tą cene Coboss wolałbym te opony, które Ci posłałem na PW
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Cytat Zamieszczone przez coboss Zobacz posta
    Wolę tą kasę wydać na solidne i sprawdzone używki... gdyby były :/
    Z uzywkami różnie bywa...a Godride ja osobiście przetestowałem i sa naprawdę dobre...poczytaj opinie na oponeo o tych oponach.Na Goodride jeżdżę tutaj w Norwegii a jak wiesz zima tutaj nie oszczędza nikogo.Zrób jak uważasz...kup używkę markową ale ja naprawde wolałbym nowego,sprawdzonego Chińczyka.Tych z tego linka,który podałeś nie testowałem wiec sie nie wypowiem...chociaż raczej wolałbym je od używki.Czasem z używką jest tak,że kupujesz jako lalę a potem nie można wyważyc tego w nijaki sposób a wiesz,że BMW jest ekstremalnie czułe na niewyważone oponki.Walczyłem z biciem opon w swoim 740iL i zmieniałem opny z używek na używki...problem nie znikał,chociaż wydawało się,że wyważone są idealnie...dopiero zakup nowych opon rozwiązał problem.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomgtdek69
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    711
    BMW
    E39 540iA
    Skąd
    Słupsk
    Cytat Zamieszczone przez arturo193 Zobacz posta
    Z uzywkami różnie bywa...a Godride ja osobiście przetestowałem i sa naprawdę dobre...
    Popieram od dwóch sezonów uzywam Godride. Wcześniej Continental. Przykro mi to stwierdzić ale POTĘŻNA marka jaką jest Continental, nie spełniła moich oczekiwań czego nie mogę powiedzieć o chińczykach;)

    Z Continentala miałem dwa rodzaje bieżnika ale żaden nie szedł tak jak agresywny bieżnik Godrid'a (opony nowe)
    V8 Garage

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Bieżnikowane to są tzw nalewajki tak? Kiedyś coś takiego miałem w Masterze, przy 120 km/h opona pękła i bieżnik z niej odleciał...

  9. #9
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez arturo193 Zobacz posta
    Z uzywkami różnie bywa...a Godride ja osobiście przetestowałem i sa naprawdę dobre...poczytaj opinie na oponeo o tych oponach.Na Goodride jeżdżę tutaj w Norwegii a jak wiesz zima tutaj nie oszczędza nikogo.Zrób jak uważasz...kup używkę markową ale ja naprawde wolałbym nowego,sprawdzonego Chińczyka.Tych z tego linka,który podałeś nie testowałem wiec sie nie wypowiem...chociaż raczej wolałbym je od używki.Czasem z używką jest tak,że kupujesz jako lalę a potem nie można wyważyc tego w nijaki sposób a wiesz,że BMW jest ekstremalnie czułe na niewyważone oponki.Walczyłem z biciem opon w swoim 740iL i zmieniałem opny z używek na używki...problem nie znikał,chociaż wydawało się,że wyważone są idealnie...dopiero zakup nowych opon rozwiązał problem.
    Wiem o co chodzi wykorzystuję to marketnigowo aby sprzedać swoje opony zimowe Pirelli w 18" :)
    Zrobię małe OT bo zapytam od razu jak mam poradzić sobie z problemem typu:
    Kupiłem felgi 16"
    Kupiłem opony 235/60/16
    I dopiero teraz sprawdziłem, że fabrycznie felga ma 16x7 cali a ja mam felgę 16x7,5 cala! I co teraz? Przejdzie takie małe niedociągnięcie?
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #10
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Ariel, 0,5" to 1,27cm :))) W tym przypadku ważniejsze jest ET, więc napisz jakie jest na tej nowej feldze.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •