Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Highline - czy ktoś ją zna?

  1. #11
    No na pewno trzeba do niej dołożyć kilka złotych, ale ogólnie wybór w highlinach duży nie jest. Więc jak już się jakaś trafia, to z czystej ciekawości warto się nią zainteresować. A nuż uda się trafić egzemplarz który ma zdrowy silnik i niezniszczone wnętrze. Dla mnie tyle wystarczy. Cała reszta mechaniki i ogarnięcie nadwozia nie jest już chyba takie straszne :)
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  2. #12
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Jey Zobacz posta
    który ma zdrowy silnik
    Ze względu na ceny całych M70 wydaje mi się, że to zbędne ograniczanie :D

  3. #13
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Same wahacze ok 2,5t zl.Amory tyle samo do tego malowanie to już masz ok 10tys zl ;)

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Jey Zobacz posta
    No na pewno trzeba do niej dołożyć kilka złotych, ale ogólnie wybór w highlinach duży nie jest. Więc jak już się jakaś trafia, to z czystej ciekawości warto się nią zainteresować. A nuż uda się trafić egzemplarz który ma zdrowy silnik i niezniszczone wnętrze. Dla mnie tyle wystarczy. Cała reszta mechaniki i ogarnięcie nadwozia nie jest już chyba takie straszne :)
    Słusznie, dużego wyboru w HL nie będzie, tyle że ten jest niewątpliwie jednym z najgorszych jakie były tu kiedykolwiek omawiane.

    Podoba liga co ten z zeszłej zimy, najpierw prezentowany na forum w stanie "do renowacji", miesiąc później sprzedawany na częsci.

    Znając poprzednio posiadane przez ciebie BMW, ciężko uwierzyć że teraz o taki pojazd ci chodzi.
    Czarne e32 w benzynie!


  5. #15
    Nie mówię że o taki mi chodzi. Po prostu, pojawiła się na allegro, to zapytałem czy ktoś coś o niej wie. Tak z czystej ciekawości, żeby dowiedzieć się co w niej jest do zrobienia. Jak by w mojej okolicy ktoś wystawił takie auto na sprzedaż, albo dajmy na to L7 za 40tyś zł, to od razu pojechał bym zrobić rekonesans i zdał relację na forum. Nie zamierzam kupować tego auta, ale jest ich na tyle mało, że warto chyba w miarę możliwości wiedzieć coś więcej o każdym wypływającym na rynek egzemplarzu. Jak dla mnie temat do zamknięcia. Widocznie na forum nie ma na nikogo w okolicy tej 7er, kto miałby chęć i możliwość podjechania i sprawdzenia co tam tak na prawdę jest padnięte. Wydawanie opinii na temat tej sztuki na podstawie kilku słabych fotek ma taki sam sens jak wróżenie z fusów. Tak więc nikt nic nie wie - dla mnie sprawa zamknięta.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Ogolnie to malo wiem, ale co procz srodka, wiazki elektrycznej i frykasow ma hl w porownaniu do spasionego il'a? Czym one sie tak na prawde roznia? Wiem, ze w vin taki il bedzie zawsze il'em, ale czy po wsadzeniu srodka z hl nie bedzie on juz hl? Pomozcie bo sie motam :)


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar luki730i
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    944
    BMW
    e32 730ia m30 1992-05
    Skąd
    wrocek
    ja bym hl bez historii nie kupil, takie auta nie beda przedstawiac wartosci. liczy sie wyposażenie po vinie a nie dokładki.

  8. #18
    Vip Vip Awatar epul
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1,032
    BMW
    e32 740i 93'
    Skąd
    Gliwice
    Blog
    14
    Cytat Zamieszczone przez luki730i Zobacz posta
    liczy sie wyposażenie po vinie a nie dokładki.
    w sumie to zależy dla kogo, i co kogo kręci ale z wartością to myślę że jest wręcz odwrotnie

    Jak German to Anna.

  9. #19
    Banned
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    53
    BMW
    BMW E38 750 IL 2000R
    Skąd
    TARNOWSKIE GÓRY
    witam koledzy powiem tak ze przejechalem sie 600 km w jedna strone po ten samochód highliner z allegro za 5 tys , wlasciciel zapewnial mnie ze jest igielka.
    tak naprawde jest to taki łup ze za 1500zł jakby go wyrwal to nie wiem czy warto. po 3 minutach od odpalenia tak zaczela panewa napierdzielac w v12 ze motor kaput i uszelka pod glowica. nikomu tego wozu nie polecam bo lepsze jest 730 87r na gazie zgnite do okolo jak cacko zwane 750il highliner z allegro...

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    227
    BMW
    l 750 highline e46 320d
    Skąd
    Zaryń
    Możesz coś wiecej powiedzieć o stanie tego highlina
    Bartekzrn

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •