Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Jakie żarniki ksenonowe do E65 ?

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    100
    BMW
    E65 745i LPG
    Skąd
    Warszawa
    Dobra płyn dolany, zabrałem się za sprawdzenie żarnika, no i okazało się że jednak oba żarniki są ok, więc stwierdziłem że może starter ale po sprawdzeniu oba są ok, podejrzenie padło na przetwornicę więc musiałem jednak zdemontować ten przód żeby zrobić fotkę modelu przetwornicy. Zastanawia mnie czy są tutaj bezpieczniki od świateł ksenonowych zanim wymienię przetwornicę? nie uśmiecha mi się wydawać 250zł na używkę póki nie spytam na forum. Wszystkie etykiety są w języku niemieckim a ja jedynie ogarniam angielski więc ciężko mi cokolwiek zrozumieć z nadruków czy to w schowku czy w bagażniku. Aha i coś popsułem, bo mi teraz pokazuje temp na iDrive -40'C ktoś wie gdzie się znajduje termistror/czujnik temp zewnętrznej?
    Ostatnio edytowane przez pietjawawa ; 03-11-2011 o 23:51

  2. #12
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    W nadkolu od strony pasażera.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    100
    BMW
    E65 745i LPG
    Skąd
    Warszawa
    Ok światła w pełni ogarnięte i o dziwo u mnie jak w jednej lampie nie było żarówki od ringów to druga i tak świeciła, czujnika temp zew nie znalazłem nie mam pojęcia gdzie on może być w tym nadkolu. Lusterko zmienione z tym że jest to chyba lusterko z anglika i kąty nie są takie jak powinny być chyba że to wina samego szkła. Zostało mi jeszcze ogarnąć kolumnę kierowniczą i bagażnik bo chodzi nie do końca sprawnie. Mamy może na forum jakiś manual serwisowy?

  4. #14
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  5. #15
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Jakiś czujnika znalazłem u siebie kładąc się pod auto (zderzak przód) kierunek --->koło pasażera- dosłownie można powiedzieć że jest pod autem. Jest taka mała wnęka i tam można zobaczyć taki czujnik jak był w e38 .
    Ostatnio edytowane przez Jakub ; 04-11-2011 o 20:02

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    100
    BMW
    E65 745i LPG
    Skąd
    Warszawa

    Smile

    http://tis.spaghetticoder.org/ na pewno nie jednemu się przyda :-)

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    mam pytanie do osob ktore wymienialy zarniki w e65 przed liftem, a najlepiej do tych ktorzy wyjmowali cala lampe, oraz mam tez pare innych pytan odnosnie oswietlenia

    1) chcialbym umyc lampe w srodku tak wiec, czy po wyjeciu lampy/zmianie zarnika wyskakuje potem komunikat o bledzie? czy sie cos nie rozkoduje? czy po takim wyjeciu lampy trzeba pozniej podpinac pod komputer i kasowac bledy? czy odlaczaliscie akumulator podczas wyjmowania lamp?

    2) poza tym czy w waszych autach swieca sie kierunki na pomaranczowo podczas jazdy? nie chodzi mi o same kierunkowskazy ale o takie male swiatelka z boku lampy. widze ze swieca sie chyba w kazdej e60, i widzialem tez ze swiecilo sie cos takiego w e65, a u mnie sie nie swieci. bledow na komputerze nie mam. czy to trzeba cos w serwisie kodowac jakas opcje zeby sie swiecilo?

    3) nie dziala mi podswietlenie zewnetrzne wszystkich klamek. moze ma ktos jakas sugestie w czym grzebac zeby swiecily? wewnatrz auta co leci taka swiecaca listwa przez drzwi to ona sie swieci.

    4) podswietlenie centralnego wyswietlacza w dzien swieci jasno a natomiast w nocy sie automatycznie przyciemnia. czy da sie wlaczyc zeby na stale bylo albo jasne albo ciemne bez wzgledu na pore dnia? w e38 byla opcja "tryb nocny on/off" a w e65 tego nie widze

    dzieki za wskazowki
    Ostatnio edytowane przez bmw ; 10-11-2011 o 20:32

  8. #18
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    10 znaków ;)
    Ostatnio edytowane przez Jakub ; 10-11-2011 o 20:48

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  9. #19
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Kolego po 1 uzupełnij profil bo nie słyszałem o miejscowości : od lekarza. po 2 w nazwie wpisz też jakie dokładnie to e65 będzie łatwiej analizować problemy . Lampe przy zmianie żarników tylko luzowałem ale wydaje mi się że jak odłączysz aku i ją wyjmiesz to problemu nie będzie ( ogólnie tak będzie bezpieczniej) Boczne lampki pomarańczowe to wersja Usa.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    100
    BMW
    E65 745i LPG
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez bmw Zobacz posta
    1) chcialbym umyc lampe w srodku tak wiec, czy po wyjeciu lampy/zmianie zarnika wyskakuje potem komunikat o bledzie? czy sie cos nie rozkoduje? czy po takim wyjeciu lampy trzeba pozniej podpinac pod komputer i kasowac bledy? czy odlaczaliscie akumulator podczas wyjmowania lamp?
    Ja wyjmowałem obie nie odłączając aku, żadnych błędów nie wykrył

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •