Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Pytanie o kierownicę

  1. #1
    Vip Vip Awatar PawelM.
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    844
    BMW
    ex E32 750iL 1988r.
    Skąd
    Marki
    Blog
    15

    Pytanie o kierownicę

    Witajcie,

    mam pytanka odnośnie kierownicy widocznej na foto. Ile jest warta i czy ona jest przed czy poliftowa? Co o niej sądzicie?

    Ostatnio edytowane przez PawelM. ; 02-11-2011 o 19:04
    ...And on the 7th day God created the... 7er...

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Trudno powiedzieć jaka ona jest bo nie jest to od 7er...prawdopodobnie od jakiejś 5 albo 3 a do tego bez poduszki.Zatem jesli już to przedliftowa...nie podoba mi się coś takiego w aucie tak luksusowym ja 7er i nie mówię tutaj o drewnie,chociaż kolor całkowicie odbiegający od reszty,ale sam kształt mi się nie podoba.Do jakiejś trójki by pasowala ale do 7er odpada.Pozdrawiam.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  3. #3
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    arturo193
    Paweł, po kolei:
    1. Kierownica firmy Nardi była montowana w BMW a tym bardziej w serii 7.
    2. Wartość? Sądzę, że tyle ile jest ktoś w stanie zapłacić. Osobiście nie dałbym więcej jak 300zł.
    3. Wieloklin nie wiem jaki jest. Być może wychodziły takie z poliftowym, ale wiem że na pewno były takie przed liftem (patrz zielona "Dziadka" ze zlotu ;) )
    4. Uważam również, że o wiele ładniejsza i z lepiej dopasowanym drewnem jest ACS, który mam u siebie (widziałeś to wiesz).

  4. #4
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    Paweł jeśli nie pamiętasz to jest to identyczna kiera jak mam u siebie :) jak dla mnie cudo nie kiera


    wieloklin nie ma problemu jak większość sportowych kierownic ma odkręcaną nabe bez problemu dokupisz sobie nabę na poliftowy wieloklin tak jak ja uczyniłem to teraz
    Ta konkretna z twojego zdj na bank ma orginalną nabe na przedliftowy wieloklin (poznaję po kształcie) , za okolo 60 żł dokupisz nabę pasującą na polift

  5. #5
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Dla mnie np te drewniane kierownice (prócz Irka) są nic nie warte i nawet jak by mi ktoś dopłacał te 300zl to bym w życiu tego "czegoś" nie założył....

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Nie wiem o co chodzi Dzudzie ale jeśli już wyraża opinie na ten temat to ja dam swoją niektóre kierownice w drewnie potrafią być ładne i pasować do wnętrza ale jeśli chodzi dla mnie jest to niepraktyczne dlatego że drewno jest twarde i źle mi się taką kierownice trzyma ja lubie trzymać mocno a że drewno jest twarde to jest to nieprzyjmne dlatego wole standardowe skórzane.

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Kiedyś ta fajera (być może jest to właśnie Nardi) była dość poszukiwana i ceniona w okolicach 3 stów.

    Pasowała na wieloklin do e30, e34 więc do e32 przed liftem.
    Czarne e32 w benzynie!


  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    A wiecie gdzie można zakupić przycisk(kompletny włącznik) taki talarek klaksonu do kierownicy sportowej montowanej na nabie? cos takiego

  9. #9
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Jeżeli jest to taka kiera jak u Jarka ,to jest superr :laseczka:

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Wygląda rzeczywiście bajerancko ale kiedyś jechałem 200 km z taką kierą to bolała dłoń :P albo też jest niebezpiecznie jak z plastikową gdy mamy ręke spoconą może się ślizgnąć :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •