Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Witam

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    1
    BMW
    e36 318 95r
    Skąd
    Rajcza (Żywiec)

    Witam

    Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Bawarek.
    Na początek:
    Nazywam się Marcin mam skromne 23l ;)
    Mieszkam na południu Polski w małej miejscowości Rajcza koło Żywca
    Na chwilę obecną posiadam Bawarkę e36 318i ale w najbliższym czasie ( Styczeń, Luty) nabędę wymarzony model e38 735 lub 740 rocznik mam nadzieje 98-99
    Kiedyś troszkę Handlowałem samochodami, teraz obecnie jestem kierowcą ciężarówki, i na pewno będę kupował moja e38 na zachodzie u wroga ;) D,AT,IT to zależy od tego gdzie się trafi jaka okazja a jest ich sporo. Jak wiadomo w Handlu samochodami zawsze kupowało się coś troszkę uszkodzone naprawiało się i sprzedawało jako nie bite ;) hehe ale to zawsze było dla klienta, A tym razem ma być coś dla mnie, no i przy okazji moje zapytanie, czy kupić bawarkę w całości teoretycznie nie bita, bo i na zachodzie już są przekręty. Co nie jestem zwolennikiem bo i nawet nowe samochody z salonu są sprzedawane po rozbiciu przy transporcie, Ja bardziej skłaniam się do lekko uszkodzonej, i tu są dwa typy albo uszkodzona blacharka albo zawieszenie. Z blacharką jest to ze juz było uderzone więc jest ingerencja w blachę, późniejsze problemy z korozją. Ale jest drugi typ, uszkodzony zawias urwane kolo czy tym podobne, tu tylko kupuje (nowe podzespoły) albo rozbitka za parę zł wymieniam je i mam praktycznie dobre auto za polowe ceny. ;) Które sam zrobię i wiem co było w nim zrobione bez niespodzianek.

    Zdaje sobie sprawę z tego że większości Forumowiczom może się nie spodobać taki pomysł, że kombinować w taki sposób najlepiej kupić całą (gdzie nie ma pewności że nie była bita) no i właśnie chciałem zapytać was, szczęśliwych "lub nie" ;) posiadaczy 7er co o tym myślicie chcę zasięgnąć waszej opinii, co myślicie o takim sposobie nabycia mojej e38 nie znam się na cenach części do tego modelu. Być może naprawa uszkodzonego samochodu może przewyższyć koszt kupna całego pojazdu, na pewno Silnik,Skrzynia biegów i poduszki muszą być całe bo to jest najdroższa część w samochodzie.

    Czekam na opinie i rady od was, będę wdzięczny za każdą wypowiedź
    Pozdrawiam Marcin.
    V8 eight symphony sound

  2. #2
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez dragons19882000 Zobacz posta
    Jak wiadomo w Handlu samochodami zawsze kupowało się coś troszkę uszkodzone naprawiało się i sprzedawało jako nie bite


    Oj nieladnie Marcin ;D

    Witam na forum i zycze udanego polowania.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  3. #3
    Witamy na forum.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar siwymetal
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    708
    BMW
    E65 745i 2001
    Skąd
    Göteborg,Szwecja
    Siemanko,może Ci się uda.

  5. #5
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Witam i życzę zakupu nie bitej sztuki :)
    Gra muzyka

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Picollo
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    242
    BMW
    e38 2.8i 2000r
    Skąd
    Witnica/lubuskie
    witam na forum dobrze szukaj a będzie ci dane:D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •