Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: spryskiwacze reflektorow

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    56
    BMW
    W221 320 CDI
    Skąd
    DE

    spryskiwacze reflektorow

    Witam.jak w temacie chodzi o spryskiwacze reflektorow.nie mam ich oryginalnie a chetnie bym je zamontowal bo mam lezec takie od e39.caly komplet(spryskiwacze, weze, zbiornik, pompka)czy robil juz to ktos?i czy beda pasowac od e39?dzieki za wskazowki
    lukaskwiat

  2. #2
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    będą pasować jedynie jak będziesz to robił to podepnij sobie pod zasilanie od spryskiwaczy szyby.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bydle
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    205
    BMW
    750i sport
    Skąd
    Soton
    i jak zrobiles?
    sam mam zamiar to zrobic tylko niewiem zabardzo czy do swiatel jst osobny zbiornik czy ten od szyb schowany w nadkolu.
    jak by ktos mogl zrobic zdjecie bardzo byl bym wdzieczny

    pozdrawiam

  4. #4
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    orientujecie sie gdzie te spryskiwacze mozna kupic i jaka cena takiej przyjemnosci bo tez nie mam oryginalow?

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bydle
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    205
    BMW
    750i sport
    Skąd
    Soton
    tu masz duzo info na temat czesci.
    prosil bym kogos zeby wyjasnil mi jak podpiac te spryskiwacze pod przelacznik w kierownicy ktory juz wymienilem

    1

    2

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    20
    spryskiwcze

    - u mnie są dwa zbiorniki - jeden normalny - drugi intesiv reinger - własnie na lampy.
    działanie komputera ZKE - Zentral Karosserie Elektronik - jest takie że w przycisku od spryskiwaczy jest dodatkowy przycisk - "S" - który własnie spryskuje i szyby i reflektory - s od słowa shceinwerfern - czyli laampy. dodatkowo każde 5 pociągnieć gałki spryskiwaczy do siebie też automatycznie mysli że mlampy brudne - i co 5 daje na lampy.

    A najlepiej podłacz silniczek od doadtkowego zbiornika - równolegle z silniczkiem istniejącego.

    Pamiętaj że płyn na lampy wychodzi dość szybko z węża.

    pozdrowienia

    a możliwe kombinacje części spryskiwania to patrz tutaj
    Strona realoem dla 750

  7. #7
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez MAXO17
    spryskiwcze

    - u mnie są dwa zbiorniki - jeden normalny - drugi intesiv reinger - własnie na lampy.
    działanie komputera ZKE - Zentral Karosserie Elektronik - jest takie że w przycisku od spryskiwaczy jest dodatkowy przycisk - "S" - który własnie spryskuje i szyby i reflektory - s od słowa shceinwerfern - czyli laampy. dodatkowo każde 5 pociągnieć gałki spryskiwaczy do siebie też automatycznie mysli że mlampy brudne - i co 5 daje na lampy.

    A najlepiej podłacz silniczek od doadtkowego zbiornika - równolegle z silniczkiem istniejącego.

    Pamiętaj że płyn na lampy wychodzi dość szybko z węża.

    pozdrowienia

    a możliwe kombinacje części spryskiwania to patrz tutaj
    Strona realoem dla 750
    Spryskiwacze reflektorów są też w wersji bez intensiv reinger !!! Były zawsze montowane fabrycznie razem z xenonami. Tak więc nie trzeba mieć dwóch zbiorniczków. W ten drugi (bliżej przodu (nie ten w nadkolu) napełnia się specjalnym detergentem wspomagajćym mycie szyby przedniej. :D

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bydle
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    205
    BMW
    750i sport
    Skąd
    Soton
    prosil bym o jakies zdjecie bo z tego realoem nic nie idzie wyczytac
    podaja ze dla 728 i 750 sa takie same do swiatel a w rzeczywistosci jest inaczej

    Maxo wiem jak dziala ten przycisk w kierownicy mialem taki w e39 ale interesuje mnie czy trzeba jakis kabel dodatkowy pociagnac zeby to zgrac

    dzieki i pozdrawiam

    tu na aukcji sa jakies 3 ktory to bedzie zdaje mi sie ze ten srodkowy

    aukcja

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Witam.
    Nie chcę zaśmiecać forum i zakładać nowego tematu, więc problem opiszę tutaj. Otóż zauważyłem ostatnio, że nie działają mi spryskiwacze reflektorów. W ogóle się nie włączają, bezpieczniki są OK. Gdzie znajduje się pompka spryskująca xenony? Dzisiaj będę ponownie montował ringi (bo jeden się odkleił), więc wyjmę reflektory i chciałbym chociaż sprawdzić pompkę. Proszę o szybką odpowiedź.
    Pozdrawiam.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    435
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Kargowa/Berlin
    Cytat Zamieszczone przez lukasz740
    Gdzie znajduje się pompka spryskująca xenony? Dzisiaj będę ponownie montował ringi (bo jeden się odkleił), więc wyjmę reflektory i chciałbym chociaż sprawdzić pompkę. Proszę o szybką odpowiedź.
    Pozdrawiam.
    Pompka do spryskiwania lamp jest za nadkolem od strony pasażera. Ściągasz plastikowe nadkole i widzisz za kołem cały zbiorniczek z obiema pompkami :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •