Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: spryskiwacze reflektorow

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    Odświerze temat bo nadeszła pora częstszego korzystania z płynu ;)
    U mnie jest taka sytuacja,przy włączonych xenonach i pierwszym spryskaniu szyby spryskuje reflektory,jest to jedno podwójne spryskanie,później niezaleźnie ile razy spryskiwałbym szybę niespryskuje juz więcej lampek.
    Wydaje mi się też że przy myciu intensywnym niepobiera płynu z tego dodatkowego mniejszego zbiornika,zaworki zwrotne w spryskiwaczach szyby raczej trzymają płyn gdyż rozbierałem spryskiwacze.

  2. #22
    Na reflektory (jeśli są włączone) psika przy pierwszym użyciu i potem co 5 użyć spryskiwaczy jest podwójne psiknięcie na światła :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Na reflektory (jeśli są włączone) psika przy pierwszym użyciu i potem co 5 użyć spryskiwaczy jest podwójne psiknięcie na światła :)
    Wiem ze tak ma być ale u mnie właśnie tak nie jest....

    Cytat Zamieszczone przez wojtas
    ...jest to jedno podwójne spryskanie,później niezaleźnie ile razy spryskiwałbym szybę niespryskuje juz więcej lampek.

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    178
    BMW
    E65
    Skąd
    Olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO
    orientujecie sie gdzie te spryskiwacze mozna kupic i jaka cena takiej przyjemnosci bo tez nie mam oryginalow?
    W ASO kupowalem 1 szt rok temu za okolo 30 zl.
    5.0 V8 IROC-Z28

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    Cytat Zamieszczone przez wojtas
    ...przy włączonych xenonach i pierwszym spryskaniu szyby spryskuje reflektory,jest to jedno podwójne spryskanie,później niezależnie ile razy spryskiwałbym szybę niespryskuje już więcej lampek.
    Próbowałem i kolejny raz spryska dopiero jak zgaszę i jeszcze raz włączę stacyjkę,gaszenie i włączanie xenonów nic nie daje. Czy to się jakoś programuje?

    Cytat Zamieszczone przez wojtas
    ... przy myciu intensywnym nie pobiera płynu z tego dodatkowego mniejszego zbiornika,zaworki zwrotne w spryskiwaczach szyby raczej trzymają płyn gdyż rozbierałem spryskiwacze.
    Również próbowałem,po wciśnięciu "S" z większego zbiornika pompuje przez chwilę a w tym mniejszym pompka nie pompuje.Nie sprawdzałem czy dochodzi do niej prąd i czy ona jest dobra.
    _____________

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    Cytat Zamieszczone przez wojtas
    .... przy myciu intensywnym niepobiera płynu z tego dodatkowego mniejszego zbiornika...
    Sprawdziłem to,podłączyłem bezpośrednio i pompka nie działa,wygląda na to że spalona
    _________________

    Cytat Zamieszczone przez wojtas
    ...przy włączonych xenonach i pierwszym spryskaniu szyby spryskuje reflektory,jest to jedno podwójne spryskanie,później niezaleźnie ile razy spryskiwałbym szybę niespryskuje juz więcej lampek.
    Cytat Zamieszczone przez wojtas
    Próbowałem i kolejny raz spryska dopiero jak zgaszę i jeszcze raz włączę stacyjkę,gaszenie i włączanie xenonów nic nie daje.
    Czy to spryskiwanie reflektorów programuje się jakoś?Przerabiał ktoś już to? :/

    .

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    Cytat Zamieszczone przez wojtas
    Sprawdziłem to,podłączyłem bezpośrednio i pompka nie działa,wygląda na to że spalona
    Rozebrałem pompke...silnik w środku cały zardzewiały :(

  8. #28
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,881
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez wojtas
    Cytat Zamieszczone przez wojtas
    ...przy włączonych xenonach i pierwszym spryskaniu szyby spryskuje reflektory,jest to jedno podwójne spryskanie,później niezależnie ile razy spryskiwałbym szybę niespryskuje już więcej lampek.
    Próbowałem i kolejny raz spryska dopiero jak zgaszę i jeszcze raz włączę stacyjkę,gaszenie i włączanie xenonów nic nie daje. Czy to się jakoś programuje?

    Cytat Zamieszczone przez wojtas
    ... przy myciu intensywnym nie pobiera płynu z tego dodatkowego mniejszego zbiornika,zaworki zwrotne w spryskiwaczach szyby raczej trzymają płyn gdyż rozbierałem spryskiwacze.
    Również próbowałem,po wciśnięciu "S" z większego zbiornika pompuje przez chwilę a w tym mniejszym pompka nie pompuje.Nie sprawdzałem czy dochodzi do niej prąd i czy ona jest dobra.
    _____________
    zapalasz siwatla, pierwsze prysniecie na szybe i na lampy, nastepne 4 na sama szybe, tak przynajmniej ma wiekszosc, musisz minac wiecej czasu pomiedzy pryskaniem, okolo 2min i zobacz, pryskaj co 2 min i za 5 razem musi spryskac reflektor

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    ....musisz minac wiecej czasu pomiedzy pryskaniem, okolo 2min i zobacz, pryskaj co 2 min i za 5 razem musi spryskac reflektor
    Dzięki za info,szczerze mówiąc chyba takich odstępów czasowych nie robiłem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •