Zamieszczone przez Qbek Zamieszczone przez 7ka juz nie ma... :mrgreen: za szybko sie zmienia, nie nadazam :mrgreen: hehe...przywykniesz do tego.. Shot with Canon DIGITAL IXUS 30.
Zasady na forum