Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Prośba o komentarz do planowanej instalacji do R6 M30B35

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    963
    BMW
    e32 m30b35
    Skąd
    zachpom kalisz pom
    Blog
    1
    a czy jak bym sobie sam dolozy sekwencje zamiast zwyklego gazu to beda jakies problem przy kontrolach na przyklan na przegladzie

  2. #12
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Nie będzie problemów. Liczy się tylko legalizacja zbiornika.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    963
    BMW
    e32 m30b35
    Skąd
    zachpom kalisz pom
    Blog
    1
    to zeby nie zakladac nowego tematu moze ktos poleci jakis zestaw tylko zeby nie byl w jakies kosmicznej cenie . butlr i przewody mam bo posiadam w auto 2 generacja instalacje. i jeszcze pytanie czy trzeba wiercic pod wtryski kolektor czy mozna zastosowac dydtanse pod wtryski

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    92
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław
    Przerabiałem właśnie temat u siebie i po dluuugich nocach przed kompem skleiłem coś takiego: reduktor gurtman czarny, wtryski HANA zielone, stag300 iso2 + nowe przewody od h2o,konektorki , filtry, przewody... Cena samych części ok. 1900.
    Ostatnio edytowane przez pit3er ; 31-10-2011 o 17:18
    Comprimentos!

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    230
    BMW
    E30,E31,E34
    Skąd
    Wwa
    pit3er moglbys napisac czym cechvuje sie taki zestaw przemyslany przez Ciebie, jakie wady/zalety? zalezaloby mi (oprocz niezawodnosci), zeby instalacja w jak najmniejszy mozliwy sposob byla odczuwalna podczas jazdy (spadek mocy). Chcialbym sie zmiescic w okolicach 3k pln z montazem.
    Moglby sie jeszcze ktos wypowiedziec w temacie?

    Polecacie przy okazji jakies zaklady (najlepiej slask, albo lodzkie) ktore maja dobrze przerobiony temat m30 + lpg?

    pozdro

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    92
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław
    Witam, z mojej strony tylko zalety:
    1) wtryski - wytrzymują do 200kkm,
    2) reduktor GU2 gdyż ma świetne parametry temperaturowe (jest trochę większy ale stabilizacja termiczna jest niesamowita -pod ISo2, spadek cisnienia też na niezłym poziomie), jest Polskiej produkcji i z gwarancja nie ma klopotów,
    3) STAG300 z ISO2 wybralem z powodu możliwości ciepłego startu - a to juz niesamowity "ficzer",
    4) zawór butli i elektrozawór wybralem z tych super/hiper/mega przepustowych - nie pamiętam nazw ;)

    Spadek mocy jest nieodczuwalny jeśli instalacja zrobiona jest poprawnie :), związany raczej ze wszystkimi komponentami instalacji. Moje auto można spokojnie "deptać" w podłogę (czego osobiscie nie unikam haha ;)) .
    Comprimentos!

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    230
    BMW
    E30,E31,E34
    Skąd
    Wwa
    Dzieki za odpowiedz. Wytlumaczylbys dlaczego cieply start jest istotny? Zawor moze valtek BFC? nie wiem jaki zawor butli wziac:D moglbys napisac na prv ile wyszla Cie cala przyjemnosc i jakie spalanie masz w tym momencie?

    dzieki,
    pozdro :]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •