Cytat Zamieszczone przez CICHY83 Zobacz posta
Juz pisałem kilka podobnych wątków które mam 740d więć spróbuję tu.

Mam podobne objawy, u mnie auto też zgasło,wymieniłem pompe,podłączyłem właściwie ale auto nie odpala... Jakieś pomysły ???? jestem juz od tygodnia uziemiony ;/;/
Problem jest taki, że 4.0d i 3.0d to zupełnie inne silniki i mimo identycznych objawów chorują zawsze na coś innego, zauważyłem to przez wiele lat czytania forum i problemów z tymi motorami więc nie możesz się do końca sugerować tym co się psuje w 3.0d że u Ciebie będzie to samo.
Tak jak kolega napisał wyżej DUŻO WIĘCEJ informacji musisz dać o tym co się dzieje jak i kiedy a najlepiej rzucić błędy.
Próbowałeś zatankować auto do pełna i dopiero wtedy odpalić? Jak będziesz miał z 60 litrów w baku i nie odpali to pompę w baku możesz wykluczyć a i temu głowy w 4.0d nie daję bo podobno tam jest tylko pompa w baku i wysokiego ciśnienia, nie ma pompy średniego ciśnienia pod połogą więc ta w baku może odgrywać większą rolę niż w 3.0d i może mieć większe ciśnienie robocze niż u mnie w aucie, najlepiej jakby ktoś to opisał co miał do czynienia z pompami i ciśnieniami w 4.0d