Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Dumny właściciel 735iA wita wszystkich posiadaczy 7er-ów

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Trolcio735
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    178
    BMW
    735iA E32
    Skąd
    Jawor/Wrocław

    Dumny właściciel 735iA wita wszystkich posiadaczy 7er-ów

    Witam wszystkich, których łączy szczęśliwa liczba "7" :)
    Mam na imię Jarek i pochodzę z Jawora na Dolnym Śląsku.
    Obecnie studiuję we Wrocławiu i tam można w tygodniu zobaczyć mojego Zibena.

    Wcześniej byłem dumnym posiadaczem e34 520i m50 ale sprzedałem ją gdyż ojciec postanowił oddać w moje dobre ręce swoją 7-mkę, gdyż nie była mu już potrzebna i tylko stała smutna w garażu.

    Było w niej trochę do zrobienia i trochę jeszcze zostało ale wg mnie jest tego warta.

    Wymieniłem:
    - uszczelkę misy od automatu, olej i filtr
    - olej w silniku na valvoline maxlife
    - chłodnice, termostat, kilka węży
    - piasty z przodu
    - okładziny ręcznego
    - swap świateł z mojej e34, ponieważ słabo świeciły i nie działała regulacja
    - nierówno pracowała na wolnych obrotach (mój ojciec wymienił krokowca, kompletny układ zapłonowy w niemieckim salonie BMW i nadal nic) po przeczyszczeniu przepustnicy i wyregulowaniu przeze mnie zaworów jak ręką odjął :)
    - Wyrzuciłem w piź...t stary gaz na śrubkę i wsadziłem nową sekwencje Staga (portfel zabolał ale wreszcie jest moc i nie jeździ się jak na cykającej bombie)

    Do zrobienia pozostało mi:
    - wymiana tylnego zawiasu, bo buja już troszkę jak bananową łajbą
    - nowy układ wydechowy, ponieważ ciągle powstają nowe dziury i zdradzam w ten sposób swoje wiejskie korzenie :)
    - olej w dyfrze i płyn w hamulcach
    - gdzieś mam wyciek z układu chłodzenia wewnątrz kabiny, ponieważ ginie powoli woda i zauważyłem mokre plamki przy prawej stopie. Szczerze mówiąc nie wiem jak się do tego zabrać więc może jakieś sugestie?
    - naprawić klimę, bo z tego co mi tato mówił na ostatnim nabiciu stwierdzili, że jest nieszczelna i już ładnych parę lat nic z tym nie zrobił

    No i chyba narazie tyle :)

    Powiedzcie mi tylko jak zamieścić tutaj fotkę to będziecie mogli ją zobaczyć :P

    Póki co opiszę trochę:
    Diamentowo-czarna, na feldze 17" Artec z rantem i śrubkami (z tyłu kapeć 255/40), szary leder w środku :)
    wąski grill zwieśniaczony czarnym sprayem (w planach przejście na szeroki w chromie)

    Korzystając z okazji mogę poprosić kogoś o rozkodowanie VINu celem dowiedzenia się co w niej siedzi?

    Pozdrawiam :)



    Przepraszam, że taka brudna ale chwilowo nie mam innych fotek :/



    Jeszcze tutaj taka słaba fotka



    A tutaj moja poprzednia bunia na felgach od 7-mki :)
    Ostatnio edytowane przez Trolcio735 ; 26-10-2011 o 22:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •