Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 177

Wątek: Spalanie

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    66
    Mi 740 w Poznaniu łyka 20 minimum! a na trasie około 13 i nie wierze w jakieś spalania typu 15l no chyba że silnik 2.8.

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    mi teraz bez wyregulowanego gazu pokazuje przy super niskich przebiegach ( odcinki po 1 km:) ) 17,5 :)

    oczywiscie silniczek 2.8:P

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    Cytat Zamieszczone przez Johny
    Mi 740 w Poznaniu łyka 20 minimum! a na trasie około 13 i nie wierze w jakieś spalania typu 15l no chyba że silnik 2.8.

    wiem szczeka opada ze 750 pali w granicach 740 :x

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    86
    Cytat Zamieszczone przez ac_kotlet
    Tutaj znajdziesz informacje na pytania, które Cie dręczą.

    Spalanie zależy tylko i wyłącznie od stylu jazdy. Wg danych fabrycznych- najbardziej oszczędny jest 725TDS/ 730d, najbardziej nieekonomiczny :P - 750i (ale za to ile frajdy ).
    Mnie udało sie przejechać 740i dystans ok 70km ze spalaniem wg. komputera: 9,2L (niedzielne przedpołudnie, prawie zerowy ruch, 80-100km/h, normalne drogi). Spalanie 17L w mieście tym samochodem nie należy jednak do niezwykłości i też mieści sie w normie.
    Jeśli szukasz auta ekonomicznego pod względem zużycia paliwa- to e38 nie jest do tego stworzony. W końcu prawie 2 tony masy auta muszą być odpowiednio odkarmione, żeby w ogóle ruszyć z miejsca.
    ja mam to najmniej ekonomiczne i frajdy jest naprawdę dużo, nie zamieniłabym się na żadnego diesela!

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    dokladnie nie ma jak 750 :))))))

  6. #26
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    Cytat Zamieszczone przez aneta77
    Cytat Zamieszczone przez ac_kotlet
    Tutaj znajdziesz informacje na pytania, które Cie dręczą.

    Spalanie zależy tylko i wyłącznie od stylu jazdy. Wg danych fabrycznych- najbardziej oszczędny jest 725TDS/ 730d, najbardziej nieekonomiczny :P - 750i (ale za to ile frajdy ).
    Mnie udało sie przejechać 740i dystans ok 70km ze spalaniem wg. komputera: 9,2L (niedzielne przedpołudnie, prawie zerowy ruch, 80-100km/h, normalne drogi). Spalanie 17L w mieście tym samochodem nie należy jednak do niezwykłości i też mieści sie w normie.
    Jeśli szukasz auta ekonomicznego pod względem zużycia paliwa- to e38 nie jest do tego stworzony. W końcu prawie 2 tony masy auta muszą być odpowiednio odkarmione, żeby w ogóle ruszyć z miejsca.
    ja mam to najmniej ekonomiczne i frajdy jest naprawdę dużo, nie zamieniłabym się na żadnego diesela!
    :D :D :D ja tez nie a i pochwale sie sie ze mnie zre 13.8 l/100 benzyny i 16,2 l/100 LPG.
    Miasto czy nie miasto licze zawsze srednia a i popatrzcie na BC na Wasza srednia predkosc to bedzie prawie wszedzie cos okolo 60km/h.

    2.8 silnika bym nie kupil poniewaz jak taka mase 2t rozpedzic, pedal gazu mialbym nonstop w podlodze :D :D

    Pozdr.
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    umnie srednia predkosc na BC wychodzi 30 km po miescie hihi

  8. #28
    Początkujący Użytkownik Awatar budek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    96
    ostatnio jechałem trasę gdynia-częstochowa w 3 osoby, bez oszczędzania, średnia prędkość 82 km/h, spalanie wyszło 13 l. w mieście krótkie trasy po 4 km spalanie ok 16.
    silnik m62 3500
    Kiedyś
    E39 523iA Touring,E38 740iA

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    123
    u mnie ostatnio 16.5-18 srednie to norma....50/50
    .....XXX......

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    @Johny - nie no, te 20 i 13 w trasie to sporo moim zdaniem... Może masz coś nie tak z autem? No chyba że w Poznaniu stoisz w korkach codziennie.

    @greg38 - chyba chcesz powkurzać niektórych z nas ;D Moja średnia prędkość to praktycznie zawsze 21-23...

    BTW: dużo osób się tutaj rozwodzi, a jak Bono założył bardzo fajny wątek nt. samych wyników spalania - to jakoś połowa osób stąd wtedy się nie ujawniła... :? A szkoda, bo bardzo użyteczne byłoby zgromadzenie takiej wiedzy w jednym miejscu. Co druga osoba wpadająca na Forum pyta o spalanie...
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •