Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: pomocy nie odpala BMW 740D

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    16
    BMW
    740d
    Skąd
    ŁODZ

    pomocy nie odpala BMW 740D

    Witam wszystkich ostatnio jadac sobie ulica nagle betka zgasla i tak jest do dzisiaj.wymienilem pompe w baku filtr paliwa jednak bez zadnego rezultatu moze ktos mial podobny przypadek na kompie nie ma bledow w srodku tez sie nic nie wyswietla bmw 740diesel 2000r. prod.

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    A Ja postawił bym może na rozrusznik :) Wiem co piszę Ja też swoją dojechałem do celu ale już do domu nie wróciłem :( laweta i właśnie miła niespodzianka rozrusznik się skończył :) Objawy kręciła niby normalnie ale tak jakby paliwa nie dostawała ! Tak ją dusiłem że rozładowałem akumulator , po naładowaniu - rozrusznik już nie kręcił :( po wyczyszczeniu szczotek i wymianie wirnika auto pali jak nigdy wcześniej a mam ją już 4rok :)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    16
    BMW
    740d
    Skąd
    ŁODZ
    akumulator doladowany kreci kreci ale zapalic nie chce sie jej.Rozrusznik po naladowaniu aku. kreci bez zadnych zmian

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dOOm_PL
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    455
    BMW
    740iA individual;) / e36 Coupe
    Skąd
    Przemyśl
    moduł ews...?
    mi ona tez tak zgasła podczas jazdy... Jak kreciłem to tylko na poczatku przez ułamek sekundy tak jakby coś złapało a później już nic- i mogłem krecic do samego rana. Byłeś u kogoś kto zajmuje się elektronika tak profesjonalnie?
    Ja bym od tego zaczął...
    Jade wolno ale ciagle przed toba:)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    16
    BMW
    740d
    Skąd
    ŁODZ
    Nie pomyslalem o tym dzieki bardzo zobaczymy

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    16
    BMW
    740d
    Skąd
    ŁODZ
    zastanawiwm sie jednak czy to aby nie wtryski ???

  7. #7
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Podłącz inpe. Kręć rozrusznikiem i patrz jakie widzi obroty oraz ciśnienie raill.
    Psiuknij plaka lub samostart do dolotu ale z umiarem jak ktoś będzie kręcił rozrusznikiem. Przeważnie jak padają wtryski to podanie plaka umożliwi odpalenie bo obroty wzrosną a wtedy pompa ma większy wydatek.
    EWS nie ma prawa zgasić silnika w czasie jazdy. Może być problem z pompą ale w progu. Jak masz jakieś pytania to pisz.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    16
    BMW
    740d
    Skąd
    ŁODZ
    wlasnie tak zrobilem odpalil ale z silnika wydobywa sie stukot metaliczny raz jest i co jakis czas przechodzi i chmura bialego dymu z wydechu po uplywie kilku minut gasnie

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    16
    BMW
    740d
    Skąd
    ŁODZ
    podlaczylismy tez pompe na krotko do samego silnika i nic chehla chehla zalapac nie da rady dostaje juz kur..cy

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    129
    BMW
    E38 740 d, F01 730 d
    Skąd
    Polska
    Zrób test przelewowy wtryskiwaczy. Podejrzewam, że padły ze trzy, cztery sztuki. Sądzę, że leją... Regeneracja to raczej najkorzystniejsze rozwiązanie, chyba, że szarpniesz się na nowe...
    Powodzenia i pozdro!
    Pozdrawiam!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •