Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Wątek: Państwo w Państwie

  1. #1
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno

    Państwo w Państwie

    Witam chłopaków i panie ;)
    Pewnie zastanawiacie się (albo i nie) gdzie się podziewam od wielu miesięcy, naprawdę nie mam czasu zaglądać do Was. Mam ogrom pracy a przede wszystkim nasza rodzinna firma boryka się od 5 lat z problemami, będąc w wojnie z machiną urzędniczą.
    Ogólnie to sprawa jest trudna, skomplikowana i bardzo ważna dla całego kraju i kilkuset przedsiębiorców a liczby rodzin, które zostały bez niczego skrajnie wyniszczone sięga już kilku tysięcy i te liczby wzrastają w zastraszającym tempie!

    Kroplę w morzu i namiastkę tego co się dzieje będziecie mogli zobaczyć sami w programie "Państwo w Państwie" kanału Polsat News emitowany przez pierwsze 30 minut także w otwartym Polsacie.

    Program o naszej rodzinnej firmie będzie emitowany 30 października o godzinie 19:30!

    Zapraszam wszystkich do obejrzenia co się dzieje w tym kraju od 4 lat. Popis Ministerstwa Finansów jest niesamowity. Przekonajcie się jak w tym kraju można zasłużyć na miano Generała wykrywając mafie paliwowe i zwiększając tą wykrywalność o ponad 300%(!) moja mama jest takim "Mafiozom" i takich jak moja rodzina są setki, normalnych ludzi, którzy uczciwie pracując całe życie stworzyli coś co urzędnicy celni zniszczyli w kilka miesięcy. Zobaczycie także jak minister Rostowski łata dziurę budżetową miliardami "wirtualnych" złotych, które nigdy do państwa nie trafią bo każda firma zgnębiona przez urzędników i tak w trybie natychmiastowym jest stawiana w stan upadłości, gorzej gdy tak jak my prowadzimy działalność gospodarczą i odpowiadamy jako przedsiębiorcy całym majątkiem.

    Mimo wszystko wierzę, że uda nam się wygrać z tą Urzędniczą Mafią i niebawem znów spotkamy się w dobrych nastrojach na zlocie.
    Pozdrawiam

    Nie tak dawno była mała pikieta w Warszawie członków stowarzyszenia.
    Poznałem tam kilku bardzo dużych przedsiębiorców (wielkość spółek nie ma znaczenia, nikt tego nie jest w stanie przetrwać), którzy pokazali udokumentowaną historię ich spraw, to jest szok co się dzieje w tym kraju! Jak za totalnie wyimaginowaną bzdurę można naliczyć firmą kilkadziesiąt milionów złotych podatków, których nigdy nie miało prawa być.
    To udało mi się uchwycić, komentarz zbędny:
    Ostatnio edytowane przez coboss ; 18-10-2011 o 16:33
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    łomatko - faktycznie zastanawiałem się co u Ciebie - trzymam kciuki i liczę niebawem na dobre wieści !!
    Gra muzyka

  3. #3
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Współczuję Ariel ...

    Trzymajcie się !! Powodzenia

    a program jak najbardziej postaram się obejrzeć !
    Pewność na każdym kilometrze ...

  4. #4
    Trzymaj się stary, obyś wyszedł z tego z tarczą.

  5. #5
    szajba777
    Gość
    Coboss ,trzymaj się i dużo wytrwałości w działaniu , wiem co to znaczy , niestety ja się poddałem :(

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jareczek256
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    461
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    złotoryja
    trzymam kciuki i powodzenia w walce z urzędasami.... bo to niedokształceni i pełni praw nas okradają. Powodzenia
    BMW - radość z jazdy!

  7. #7
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Ale co tu się dziwić?Przecież ten rząd ktoś musiał wybrać (pewnie wielu z was też) i potem macie pretensje do nie wiadomo kogo.

    Nie mówię tu Coboss o Tobie ale tak jest.

    Głosować na PO a na pewno się poprawi w Polsce :sarcastic:

  8. #8
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Temat smutny, ale proszę się w polityczną potyczkę nie pakować !!!
    Gra muzyka

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 7er Fanatic
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    434
    BMW
    Ciemna strona mocy
    Skąd
    okolice wwa
    Życie w tym kraju to powoli samoistne wykańczanie się. Żal czytać co się tu dzieje z resztą widać na własne oczy, wystarczy pojechać na stację paliw...

  10. #10
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    Trzymam kciuki Cobos ,i życzę wygrania sprawy

    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Ale co tu się dziwić?Przecież ten rząd ktoś musiał wybrać (pewnie wielu z was też) i potem macie pretensje do nie wiadomo kogo.

    Nie mówię tu Coboss o Tobie ale tak jest.

    Głosować na PO a na pewno się poprawi w Polsce :sarcastic:
    Już raz był ,,księżycowy,, rząd i skończyło się kręconymi aferami i o mały włos państwem prokuratorskim
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •