Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Lusterka zewnętrzne E-38 przed i po lifcie jaka róznica

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4
    BMW
    e38 740d 01'
    Skąd
    Kalisz
    Mi tak samo ułamali..wie ktoś może gdzie można znaleźć takie lustra, bo przetrząsnąłem całe allegro i nic..??

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Makaron
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    141
    BMW
    BMW E-38 740 IA 4.4
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez salwi Zobacz posta
    Mi tak samo ułamali..wie ktoś może gdzie można znaleźć takie lustra, bo przetrząsnąłem całe allegro i nic..??
    kolego musisz obserwować Allegro, ale pewne jest to że kupić lusterka FULL 14 pin. w rozsądnych pieniądzach graniczy z cudem, był ostatnio komplet dwóch lusterek z fotochrom plus jeszcze przełącznik zespolony ( prawe drzwi) za 950 zł ale został sprzedany na pniu, więc niestety Ja kupiłem 8 pinowe i mam nadzieje że nikt się już na nie nie połakomi.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    hey

    mam pytanie odnośnie demontażu/montażu tych lusterek. jak to tam wygląda mniej więcej? Niestety wczoraj w nocy spotkala mnie podobna sytuacja, zostawiłem auto przed klubem i gdy nad ranem wychodzilem z imprezy oba lusterka byly wylamane i lezaly na ziemi. Ktoś sobie 'pozyczyl' tylko wklad z jednego z nich. Ja mam przedlifta ze zwyklymi lustrami wiec podejrzewam był to akt wandalizmu, zresztą nawet domyślam się kto to zrobil bo doszlo pomiedzy mną a paroma kolesiami do ostrej wymiany zdan wewnątrz. Czy wymiana jest trudna?

  4. #14
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    Cytat Zamieszczone przez GRABA730i Zobacz posta
    hehe dobre z ta rekawiczka... tylko kto bedzie chcial kupic polamane lusterka Makaron moze to jakies ciche porachunki nie wkurzyles ostatnio sasiadow:p ?
    nie zdziwił bym się,gdyby to była jakaś życzliwa osoba z naszego forum:(jeżeli robią forumowicze wałki z kupnem części,co ostatnio koledzy wypowiadali się np:odnośnie przepływomierza,tapicerki itp. to dlaczego jakaś tępa sztuka nie wyłamałaby lusterka!!

  5. #15
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez dobrus Zobacz posta
    hey

    mam pytanie odnośnie demontażu/montażu tych lusterek. jak to tam wygląda mniej więcej? Niestety wczoraj w nocy spotkala mnie podobna sytuacja, zostawiłem auto przed klubem i gdy nad ranem wychodzilem z imprezy oba lusterka byly wylamane i lezaly na ziemi. Ktoś sobie 'pozyczyl' tylko wklad z jednego z nich. Ja mam przedlifta ze zwyklymi lustrami wiec podejrzewam był to akt wandalizmu, zresztą nawet domyślam się kto to zrobil bo doszlo pomiedzy mną a paroma kolesiami do ostrej wymiany zdan wewnątrz. Czy wymiana jest trudna?
    Najlepiej jest zdjąć przednie boczki z drzwi. Podstawa lusterka jest przykręcona na 3 śrubkach na torx T30 jak dobrze pamiętam.
    Dwie są pod plastikiem zakrywającym lusterko(ta plastikowa obramówka od wewnątrz drzwi, w E39 jest tam tweeter). Trzecią znajdziesz pod uszczelką drzwi, w jednym miejscu uszczelka ma takie "wybrzuszenie", pod którym znajdziesz śrubę.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    ok dzieki , widze na allegro lusterka 5,7 i 12 pinowe, ja u siebei mam oczywiscie 5 czyli te najrzadziej wystepujace i tu mam pytanie czy 7 pinowe podpasuja do mnie, bo ich jest najwiecej? czym sie roznia?

  7. #17
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Im mniej pinów tym mniej funkcji. 14 pinów mają kompletne lusterka, czyli takie z fotochromem, składane elektrycznie i pamięcią. 10 pinów mają lusterka z pamięcią, a bodajże 7 pinów mają te najuboższe bez pamięci, tylko z elektryczną regulacją i grzane


    P.S. Szajboos niedawno zmieniał lustra na najbogatsze, a jego stare leżą(miał takie jak ty) ;)
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    to chętnie przygarnalbym takie lustra. napiszę do neigo PW. dzieki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •