Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: czy konczy sie automat???????

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    31
    BMW
    e32
    Skąd
    skierniewice

    czy konczy sie automat???????

    witam i prosze o pomoc lub wskazowki mam bunie 730 r6 w automacie dzisiaj postawilem auto pod bardzo mala gorke wrecz znikoma i wrzucilem "P" i co auto zaczelo sie staczac z dziwnymi szarpnieciami do tylu a co gorsza postanowilem sprawdzic czy do przodu bedzie tak samo i okazalo sie ze dzieje sie zupelnie to samo co to jest??????RATUNKU

  2. #2
    Początkujący Użytkownik Awatar maku
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    51
    BMW
    E38 730iA LPG
    Skąd
    Jaworzno
    mam to samo
    W skrzyni masz takie koło z półokrągłymi wycięciami na całym obwodzie + sworzeń który w te wycięcia wskakuje jeśli koło lub sworzeń się wyrobią "p" przestaje dobrze trzymać.
    Zero problemu po prostu trzeba na górkach trzymać hamulec lub zaciągać "ręczny".
    Sam chciałem ten problem rozwiązać może jak mi zdejmą szwy z głowy wejdę pod auto i sprawdzę czy elementy są wewnątrz skrzyni czy może pomiędzy skrzynią a zamachem, co ułatwi naprawę.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matraks
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    522
    BMW
    2011 BMW 328i xDrive e92, 2007 Mitsubishi Endeavor
    Skąd
    Chicago/Bydgoszcz
    Zawsze zaciaga sie reczny. Nie wazne czy gorka czy teren plaski. Nie wazne czy automat czy manual. Reczny zaciagamy w szczegolnosci przy automatycznej skrzyni! Nie wykonczysz jej wtedy podczas zalaczania D lub R jak samochod stoi na wzniesieniu.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    283
    BMW
    Polonez Caro
    Skąd
    Inobrynno
    Tylko po co P wtedy skoro trzeba reczny zaciagac? Cale zycie na manualu na biegu zostawialem a automata na P. Zebatka sie skonczyla? Kup nowa ;] Zima na recznym nie polecam zostawiac, Ci ktorym zamarzl wiedza o co chodzi he

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •