A no pisałem :) ale jeżeli komfort jest tylko nieznacznie mniejszy lub nie odczuwalny woggóle, to można przemyśleć sprawę. Narazie rozeznaje temat, ale coś czuje że wiosna przyniesie spore zmiany. Napiszcie jeszcze jakie sprężyny dają najlepszy efekt przy maxymalnym komforcie, amorki założyłem z 1,5roku temu nowe MONROE i chodzi o to za czym się ewentualnie rozglądać gdyby decyzja zapadła na tak. Coś mi się zdaje że SEBEK chyba chandluje tymi rzeczami, czytałem też żeby lepiej coś firmowego, ale konkretnie co? Widzę że dużo osób kupuje AP jakie koszta?






Odpowiedz z cytatem
Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...