Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Obniżenie -35mm

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    W obu BMW mam oryginalne zawieszenie ale w swoim W124 E320 Kombi mam spreżyny H&R -30mm dedykowane konkretnie do tego modelu z niemieckim TUV-em i razem z seryjnymi amortyzatorami sprawują się po prostu świetnie.Dodam,że wymienione są 4 sprezyny a nie dwie.Wymiana dwóch to moim zdaniem bezsens.Polecam H&R.Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez arturo193 ; 13-11-2011 o 18:43

  2. #12
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez lockbud Zobacz posta
    A no pisałem :) ale jeżeli komfort jest tylko nieznacznie mniejszy lub nie odczuwalny woggóle, to można przemyśleć sprawę. Narazie rozeznaje temat, ale coś czuje że wiosna przyniesie spore zmiany. Napiszcie jeszcze jakie sprężyny dają najlepszy efekt przy maxymalnym komforcie, amorki założyłem z 1,5roku temu nowe MONROE i chodzi o to za czym się ewentualnie rozglądać gdyby decyzja zapadła na tak. Coś mi się zdaje że SEBEK chyba chandluje tymi rzeczami, czytałem też żeby lepiej coś firmowego, ale konkretnie co? Widzę że dużo osób kupuje AP jakie koszta?
    Zgadles :D

    Ma na dzien dzisiejszy w ofercie AP, Lowtec i za pare dni H&R.

    Jezeli nie chcesz stracic na komforcie to napewno AP, dedykowane do e38 do seryjnych amortyzatorow na sam przod lub komplet przod i tyl.

    W sprawie cen pisz na PW.

    Lowtec i H&R sa jednak twardsze i maja bardziej sportowy charakter.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  3. #13
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Słuchajcie, czy mógłby ktoś kto ma obniżenie -35 najlepiej AP zmierzyc jaka jest odległość od środka koła do błotnika, chodzi o to że mam jednak założone jamexy i chciałem porównać czy aby przypadkiem po zmianie nie będzie tak samo jak jest. Dawno temu je kupiłem nie sądząc że coś obniżą zresztą nie o to wtedy mi chodziło (poprostu były tańsze od normalnych) ale teraz porównując auto na naprawde seryjnym zawieszeniu wydaje się jakby moja była jednak niżej, chciałbym to porównać.

  4. #14
    Ja mam -35 i moge zmierzyc dopiero w srode

  5. #15
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Ok, nie pali się do wiosny jest jeszcze sporo czasu:) ale mimo wszystko będę wdzięczny.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 7er Fanatic
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    434
    BMW
    Ciemna strona mocy
    Skąd
    okolice wwa
    Z jamexami może być loteria, kupisz np -45 i może Ci opaść na -50 i tak samo na odwrót potrafi podskoczyć w górę.

  7. #17
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Dla tego chcę to porównać, choć już wzrokowo widzę że AP WojtkaD są chyba niżej.

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    155
    BMW
    chwilowo brak
    Skąd
    Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez mirecki Zobacz posta
    Ja mam -35 na nivo z edc i jest rewelacja komfort taki sam jak przed obnizeniam a na drodze trzyma sie duzo lepiej
    A NIVO, i EDC działa prawidłowo, czy tak naprawdę nie wiadomo jak to z tym jest?

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Cytat Zamieszczone przez lockbud Zobacz posta
    choć już wzrokowo widzę że AP WojtkaD są chyba niżej
    I faktycznie przód wyglada rewelacyjne ale jakby Wojtek obniżył jeszcze troszkę tył w swojej 7er to byloby po prostu lala...bo tak teraz troszkę widać,że tył jest odrobinę wyżej...jak na mój gust to teraz -25 do -30 tył i byłoby super...Pozdrawiam.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  10. #20
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Cytat Zamieszczone przez lockbud Zobacz posta
    Słuchajcie, czy mógłby ktoś kto ma obniżenie -35 najlepiej AP zmierzyc jaka jest odległość od środka koła do błotnika, chodzi o to że mam jednak założone jamexy i chciałem porównać czy aby przypadkiem po zmianie nie będzie tak samo jak jest. Dawno temu je kupiłem nie sądząc że coś obniżą zresztą nie o to wtedy mi chodziło (poprostu były tańsze od normalnych) ale teraz porównując auto na naprawde seryjnym zawieszeniu wydaje się jakby moja była jednak niżej, chciałbym to porównać.

    Ps. Pamiętajmy o tym poście :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •