Witam panowie mam problem jak w temacie, zaczęło się ok dwóch tygodni temu od czasu do czasu zatrzeszczało w głośnikach a le po ponownym uruchomieniu problem znikał. Stopniowo się pogarszało a od wczoraj jest non stop, prawy kanał przód i tył masakra praktycznie nie ma dźwięku tylko trzask a lewy jeszcze żyje.Przeglądałem forum i nic nie znalazłem na ten temat. Kiedyś miałem taki sam problem w E39 i tam był uszkodzony wzmacniacz BM54 czy coś takiego, w stolicy wymienili końcówki mocy i lalka. Ale tu nie wiem od czego zacząć , gdzie go szukać i nie wiem czy on w ogóle tam jest czy to nie idzie bezpośrednio z tunera tv ,auto to E65 730d 2002r październik ma zmieniarkę cd , tuner tv , telefon i to wszystko , szukałem w bagażniku ale nie widziałem tam nic takiego co by mogło być wzmacniaczem audio.Na allegro widziałem wzmacniacze Harmana takie miniaturki ale u siebie takiego nie widziałem. Może ktoś spotkał się już z takim problemem proszę o pomoc , nie chciałbym bez potrzeby rozbierać połowy auta