Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Trzeszczenie w głośnikach w e65.

  1. #21
    Początkujący Użytkownik Awatar adziuch54
    Dołączył
    Aug 2018
    Posty
    26
    BMW
    E65
    Skąd
    CHEŁMNO
    Może te informacje się przydadzą, a pochodzą one z WDS BMW. Proszę o PW, bo nie mogę wgrać załącznika.
    Pozdrawiam.

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    799
    BMW
    e38 728, E39 523, E53 3.0i
    Skąd
    Świętokrzyskie
    Mam jeszcze taki objaw, że nie zapamiętuje mi np tonów wysokich itp. Po nocy, wszystko wraca do ustawień domyślnych. Diversity jest za to odpowiedzialne ?
    e38 728, E39 523, E53 3.0i

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez czerwony16 Zobacz posta
    Mam jeszcze taki objaw, że nie zapamiętuje mi np tonów wysokich itp. Po nocy, wszystko wraca do ustawień domyślnych. Diversity jest za to odpowiedzialne ?
    czerwony u mnie w mojej ex e65 problemy z zapamietywaniem ustwien mialem gdy most byl uszkodzony/przerwany. Po nocy nie zapamietywalo pewnych ustawien. Ponadto z rana audio zawsze stratowalo na FM pomimo ze skonczylem sluchac na cd i powinno startowac wlasnie z cd czyli jakby kontynuowac muze na jakiej skonczylem sluchac. Z tego co pamietam winny byl ASK, wymienilem i wszystko bylo jak trzeba.

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    799
    BMW
    e38 728, E39 523, E53 3.0i
    Skąd
    Świętokrzyskie

    Trzeszczenie w głośnikach w e65.

    Hej. Co to ASK ? Chodzi o radio z cd czy tuner ten co jest w tylnim lewym boczku ?
    Ostatnio edytowane przez czerwony16 ; 13-11-2022 o 11:17
    e38 728, E39 523, E53 3.0i

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez czerwony16 Zobacz posta
    Hej. Co to ASK ? Chodzi o radio z cd czy tuner ten co jest w tylnim lewym boczku ?
    Mialem uszkodzone radio to z cd w konsoli. Nie mozna tam zmostkowac swiatlowodu i tylko podmiana eliminuje ewentualne uszkodzenie. U mnie ginelo duzo ustawien- kilometry mi sie kasowaly, nie pamietal gdzie skoczyl odtwarzac muze, ustawien korektora itd.
    Sprawdzilem to co moglem przez mostkowanie swiatlowodu, puzniej podmienilem ask i trafilem. Moje ex e65 to 745i z poczatkow produkcji.

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    799
    BMW
    e38 728, E39 523, E53 3.0i
    Skąd
    Świętokrzyskie

    Trzeszczenie w głośnikach w e65.

    No u Mnie nie pamięta gdzie skończyło grać muzę. Kolektor to samo. Gubi mi tez fale. Gra radio i co chwile jest trzeszczenie.
    Ps elektronik nie ogarnie tego ? Próbować czy szkoda czasu ?
    e38 728, E39 523, E53 3.0i

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez czerwony16 Zobacz posta
    No u Mnie nie pamięta gdzie skończyło grać muzę. Kolektor to samo. Gubi mi tez fale. Gra radio i co chwile jest trzeszczenie.
    Ps elektronik nie ogarnie tego ? Próbować czy szkoda czasu ?
    Najpierw podmienilem zeby miec 100% pewnosci, puzniej kupilem na necie za 400zl urzywke. Dzialalo do konca jak mialem auto.
    Nie naprawialem, wtedy nie bylo takiej mozliwosci nawet - teraz wiem ze wymienia sie koncowki mocy ale to raczej jest inne uszkodzenie wiec nie wiem czy jest to naprawialne. Podobne objawy pewnie moga dawac rowniez uszkodzone inne elementy sieci most wiec lepiej miec pewnosc ze to wlasnie ASK padlo. Ja stawiam wlasnie na radio bo bardzo podobne objawy do moich, niemniej pewnosci nie ma.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •