Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: amortyzatory edc

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar robert e38
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    87
    BMW
    740i
    Skąd
    pultusk

    amortyzatory edc

    Obecnie mam amorki edc z czego przednie nadają sie do wymiany.Zamówiłem kayaby tylko jestem ciekaw czy po tej wymianie nie wyskoczy mi bląd na check kontrol?
    Ostatnio edytowane przez robert e38 ; 11-10-2011 o 13:32

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar rosomak79
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    433
    BMW
    740i manual M60B40
    Skąd
    Kraków
    Tzn, że wkładasz zwykłe amortyzatory bez EDC?, Jeśli tak to nie będziesz miał żadnego błędu, odpinasz wtyczki od EDC i tyle. Zastanów się nad regeneracją tych EDC, bo nowe kosztują dużo. Ja zregenerowałem tylnie z EDC i jak na razie jest wszystko w porządku -;0
    Pozdrawiam

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar robert e38
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    87
    BMW
    740i
    Skąd
    pultusk
    Mam już zakupione zwykle i na 90% pewnie to je zamontuje do autka. Ile wyniosła Cie regeneracja i jak długo już Ci służą?

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tomahawk
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    287
    BMW
    E32 740i
    Skąd
    Poznań
    Ja również dałem do zregenerowania amorki przednie ale do e32. Za całą usługę zapłaciłem 770zł + koszty wysyłki. Regenerowałem w firmie Balux w Barczewie. Osobiście jestem zadowolony z wykonanej przez nich usługi.
    EX:
    E34 524TD
    E32 730i
    E32 750IL
    Wiele serc jedno bicie - seria 7 ponad zycie!

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar rosomak79
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    433
    BMW
    740i manual M60B40
    Skąd
    Kraków
    Długa historia z regeneracją-:). jeździłem do gościa i dzwoniłem z pół roku, bo chciał 350 za szt . W końcu zregenerował mi za 500zł 2szt tył. Służą mi już jakieś 6 miesięcy.-:))

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar robert e38
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    87
    BMW
    740i
    Skąd
    pultusk
    Ja za nowe kayaby dałem 900zł za komplet,jeśli chodzi o regeneracje to nie wiem w jakim stanie były Wasze amory bo jeśli chodzi o moje to jeden jest całkowicie padnięty,wogole nie trzyma,słychać go w czasie jazdy jak stuka na dołkach i chyba wylał się z niego olej.Pewnie podarowanie mu nowego życia nie byłoby tanie i łatwe Ciekawi mnie jeszcze co bedzie z tylnymi z edc,czy bedą działać normalnie i się utwardzać?
    Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •