Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Do czego to dochodzi

  1. #1
    Konto zablokowane
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    513
    Skąd
    Wyszkow/Oslo

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    105
    BMW
    E65 730D ex E38 740i ex E39 530d
    Skąd
    Dolnośląskie
    Paranoja.....

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matraks
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    522
    BMW
    2011 BMW 328i xDrive e92, 2007 Mitsubishi Endeavor
    Skąd
    Chicago/Bydgoszcz
    Moze zostane potepione za te slowa ale wogole mnie to nie rusza... Szkoda mi tylko... dyrektora wiezienia. Zabil jakiegos smiecia a wszyscy teraz wielce zszokowani. Ofiara zapewne byl gwalcicielem lub w "najlepszym" wypadku morderca, wiec czego tu zalowac?

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    105
    BMW
    E65 730D ex E38 740i ex E39 530d
    Skąd
    Dolnośląskie
    Skąd mamy wiedzieć kim była ofiara,może to zwykły głupi złodziejaszek jakich pełno w więzieniach w naszym kraju? Mam pewne rozeznanie w temacie i wiem że siedzą po kilkanaście lat za swoją głupotę ale to nie powód do tego żeby jakiś p********y sadysta zrobił taką rzecz! Wiem jak się tam traktuje ludzi i uważam że tym bydlakom za wiele się wydaje lub też zatrzymali się w czasie komunizmu. Takie moje zdanie.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar rubik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    62
    BMW
    E38 750i
    Skąd
    Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez bronko86. Zobacz posta
    Skąd mamy wiedzieć kim była ofiara,może to zwykły głupi złodziejaszek jakich pełno w więzieniach w naszym kraju? Mam pewne rozeznanie w temacie i wiem że siedzą po kilkanaście lat za swoją głupotę ale to nie powód do tego żeby jakiś p********y sadysta zrobił taką rzecz! Wiem jak się tam traktuje ludzi i uważam że tym bydlakom za wiele się wydaje lub też zatrzymali się w czasie komunizmu. Takie moje zdanie.
    "Sztumskie więzienie jest jednym z najlepiej strzeżonych w kraju. Do tego zakładu karnego trafiają głównie najgroźniejsi przestępcy. Mordercy, recydywiści, psychopatyczni zabójcy." Więc raczej głupim złodziejaszkiem nie był.

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Recydywistą był, nie był jednak mordercą lub gwałcicielem:
    http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/szt...to_209291.html
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  7. #7
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Był słaby psychicznie ... dlatego dopuścił się zbrodni- bardzo dziwna sprawa
    Pewność na każdym kilometrze ...

  8. #8
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Szkoda mi tylko... dyrektora wiezienia. Zabil jakiegos smiecia
    Każdemu noga powinąć się może ale od razu śmieciem !!:(
    Pić trzeba ! Jeść można !

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matraks
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    522
    BMW
    2011 BMW 328i xDrive e92, 2007 Mitsubishi Endeavor
    Skąd
    Chicago/Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez olejus Zobacz posta
    Każdemu noga powinąć się może ale od razu śmieciem !!:(
    Noga powinac to sie moze na kradziezy batonika w supermarkecie. A tutaj mammy najsurowsze wiezienie w Polsce, do ktorego trafiaja najgorsi przestepcy. To jak mam go nazwac? Tez znam dobrze to srodowisko bo moj kuzyn jest straznikiem w wiezieniu w Potulicach. 95% osadzonych to swiry, ktorzy po wyjsciu nic sie nie zmieniaja. Byl zlodziejejm i handlarzem narkotykami. Od prawie 40 lat regularnie garowal w pierdlu. Moze dla Ciebie dobrze rokowal na przyszlosc, ale dla mnie to zwykly, durny smiec.
    Ostatnio edytowane przez matraks ; 11-10-2011 o 13:44

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    105
    BMW
    E65 730D ex E38 740i ex E39 530d
    Skąd
    Dolnośląskie
    Cytat Zamieszczone przez matraks Zobacz posta
    Noga powinac to sie moze na kradziezy batonika w supermarkecie. A tutaj mammy najsurowsze wiezienie w Polsce, do ktorego trafiaja najgorsi przestepcy. To jak mam go nazwac? Tez znam dobrze to srodowisko bo moj kuzyn jest straznikiem w wiezieniu w Potulicach. 95% osadzonych to swiry, ktorzy po wyjsciu nic sie nie zmieniaja. Byl zlodziejejm i handlarzem narkotykami. Od prawie 40 lat regularnie garowal w pierdlu. Moze dla Ciebie dobrze rokowal na przyszlosc, ale dla mnie to zwykly, durny smiec.
    A ja akurat znam ludzi którzy mieli do czynienia z tym więzieniem i wiem że to takich bydlaków i nieudaczników jak strażnicy trzymają się wypowiedzi że ktoś jest śmieciem... Jak ktoś jest po podstawówce i np. do policji sie nie nadaje to zostaje strażnikiem w więzieniu. Oczywiście nie wszyscy ale większość bo znam ich kilku! A tak na marginesie to po sposobie twojej wypowiedzi wnioskuje że masz blade pojęcie co znaczy że się noga może powinąć... Ale każdy ma prawo do własnego zdania. Pozdro.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •