Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Witam!

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    2
    BMW
    745i
    Skąd
    Luxemburg

    Witam!

    Witam wszystki 7ers'ow.

    Mam na imie Sylwek i mieszkam w Luksemburgu. Od dziecinstwa fascynowaly mnie BMW. Zaczynalem od E46 320i 1999r, pozniej byla E60 525i 2004r, dalej E61 525d 2008r, a teraz jest E65 745i 2002r.
    W koncu sie doczekalem i kupilem upragniona 7-ke. Nie wrzucam zdjec poniewaz auto jest w trakcie malego projektu kosmetycznego i 10.11 bedzie gotowa wiec wtedy podziele sie zdjeciami.
    Pierwsze dni przyspozyly mi troche stresu ale okazalo sie ze powodem byl slaby akumulator i jego wymiana rozwiazala wszystkie problemy.
    Zostal tylko jeden problem, ktory staram sie rozwiazac, ale bezskutecznie, otoz nie mam plyty CD do nawigacji, sciagam pliki i poprostu chyba jakos zle nagrywam bo mi wypluwa caly czas plytke, a jak wkladam od X5 to plytki nie wypluwa tylko poprostu nie widzi. Jak ktos cos mi doradzi to bede wdzieczny.

    Mam nadzieje,ze tez bede w stanie pomoc.

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar siwymetal
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    708
    BMW
    E65 745i 2001
    Skąd
    Göteborg,Szwecja
    Witam,jak wrażenia z jazdy,duże zmiany czy tylko kosmetyka?Jeszcze nie mogę napisać do Ciebie na priwat,podaj jakiś kontakt to podeślę Ci link do stronki.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    2
    BMW
    745i
    Skąd
    Luxemburg
    Wrazenia z jazdy sa przednie, nie ma porownania z 5er'ami. A jesli chodzi o zmiany to autko ma visualny tuning zrobiony przez AC Schnitzer (ze smakiem i bez przesady) i poprostu chce to wszystko odnowic, i takze felgi az prosza sie o regeneracje. Narazie tylko mi nawigacja zostala i mam komplet:) Jak mozesz to wyslij mi wiadomosc na maila xylvus@yahoo.com, bede wdzieczny.
    Pozdrawiam

  4. #4
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    W I T A M i koniecznie wrzuć fotki autka - czekamy!

    pozdrawiam
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •