Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: dyferencjał 750i

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    to nie są pomówienia tylko czyste fakty.. sam się na kolesiu przejechałem i to ze 2,3 razy. ;) nawet przy mnie kiedyś robil w przyslowiowego ch... jakiegoś chlopaczka, ktory się niezabardzo znal na bmw i przyjechal po części.

  2. #12
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    dobrus ,ja zadałem pytanie tucziemu :) jeżeli tak twierdzi to niech uzasadni. Ty swoja sprawę opisałeś :)
    Ostatnio edytowane przez ELVIS ; 10-10-2011 o 12:52

  3. #13
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,259
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    NoVy siedzi w UK. Poprosił mnie żebym pomógł ogarnąć mu zakup tylnych lamp i listew progowych do V8. Podesłał mi linki właśnie do tego kolesia. Kupiłem lampy i listwy. Paczka była za pobraniem. Po otwarciu okazało się, że to co dostałem to kupka plastiku, którą osobiście gdybym miał u siebie wyrzuciłbym na śmietnik a nie sprzedawał na allegro.
    Lampy nie były tymi, które były na zdjęciach w aukcji. Jedna była popękana a druga... UWAGA BO NIE UWIERZYCIE: druga miała ŁATKĘ, czyli wycięty kawałek czerwonego plastiku i wstawiony inny. Łatka miała rozmiar ok. 3 x 4cm Lampy miały być z czerwonym kierunkiem, czyli wiedziałem że malowane ale NoVy chciał. Malowane one były chyba rano prze wysłaniem do mnie. Klar się na nich zważył i utworzył piękny, pomarszczony kożuch...
    Listwy progowe dostałem sztuk 8. Tak! 8 zamiast 4 ale... Wśród tych ośmiu nie było ANI JEDNEJ sztuki, której stan byłby zgodny ze zdjęciem i opisem aukcji czy bardzo dobrym. Naprawdę nadawały się tylko i wyłącznie na śmietnik.
    Zadzwoniłem do gościa i mówię co jest a on mi próbuje wcisnąć jakieś inne swoje graty. Wszystko na zasadzie "wysłałem ci szajs, ale mam twoje pieniądze, więc to ja ustalam zasady..." Powiedziałem, że inne graty nie są mi potrzebne. Ugadaliśmy się, że odsyłam mu za pobraniem paczkę i obaj jesteśmy na przesyłkach w plecy. Czekałem aż łaskawie odbierze ją z poczty 2 tygodnie. Odebrał ostatniego możliwego dnia. Na następny miała być już wysłana z powrotem do mnie.
    Nie wystawiłem mu komentarzy, bo jakie mógłbym wystawić? W mojej ocenie 2 negatywne, ale oczywiście otrzymałbym takie same. I po co mi to?

    ELVIS mam nadzieję, że udowodniłem ;)

    P.S. Jak można przeczytać w komentarzach negatywnych jemu wystawionych zazwyczaj pojawia się kwestia:
    - towar niezgodny z opisem aukcji
    - koleś sprzedaje towar którego nie ma
    - na zdjęciach inne a w paczce inne
    Mój przypadek pięknie wpisuje się w tę tendencję...
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 10-10-2011 o 15:00

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    89
    BMW
    E38 735i V8
    Skąd
    Warszawa
    mam takie pytanie:

    czy jeżeli ktoś ma dyferencjał bez szpery to może nalać ten olej castrola przeznaczony do dyf. ze szperą ?

  5. #15
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Domanus Zobacz posta
    martwią mnie te flansze półosi...to czy na pewno podejdą...a podejść muszą bo dostałem dyfer bez flanszy półosi. Flansza wału ma takie same wymiary. Co do ceny to nie miałem dużego wyboru;) ciężko o dyfer do 750i. To mnie zmartwiliście...jeszcze się okaże ze dyfer który kupiłem jest tak samo dobry jak mój...no ale zobaczymy czy w ogóle podejdzie...
    Domanus a sprawdziles wogole jakie przelozenie ma twoj oryginalny dyfer?
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez podqr Zobacz posta
    mam takie pytanie:

    czy jeżeli ktoś ma dyferencjał bez szpery to może nalać ten olej castrola przeznaczony do dyf. ze szperą ?
    może, tylko po co.

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    46
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Pruszków
    mój dyfer jeszcze siedzi w samochodzie...a w takiej sytuacji sprawdzenie przełożenia dyfra jest chyba nie wykonalne. ale im wiecej szukam na ten temat tym więcej wiem...i o ile się nie myle w 750i były montowane dyfry o przełożeniach 2,91 i 2,93. Ten który kupiłem ma 2,93 a mój zapewne 2,91. Do soboty sytuacja powinna się wyjaśnić i będziemy wiedzieć czy te dyfry sa ze sobą zamienne...tylko szkoda ze trzeba się uczyć na swoim portfelu ;)

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    przelozenie masz wybite gdzies na obudowie dyfra. roznicy pomiedzy 2,91 a 2,93 nie odczujesz wiec o to mozesz byc spokojny

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    89
    BMW
    E38 735i V8
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez dobrus Zobacz posta
    może, tylko po co.
    po co ?
    np. jak ktoś nie jest pewny jaki ma dyferencjał

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez podqr Zobacz posta
    po co ?
    np. jak ktoś nie jest pewny jaki ma dyferencjał
    w e38 nigdy nie bylo szpery, a jesli mowa o innym samochodzie to unieś tylne kolo na podnosniku, daj na luz i sprobuj reka obrocic - jak bedzie sie luzno krecilo to szpery nie ma

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •