Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Auto Z USA

  1. #11
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Ale zwykły automat - tj bolesne ...
    wersja 740i sport miała "normalną" skrzynię z steptronikiem.

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Kronos
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Ale zwykły automat - tj bolesne ...
    wersja 740i sport miała "normalną" skrzynię z steptronikiem.
    wiem, ale jak widze auta z usa to raczej trafiają sie zwykłe - chyba trudno znaleść taką is... po za tym ogranicza to poszukiwania dosyć znacząco, bo niedość ze do jednego silnika to jeszcze skrzyni... chociaz chyba i tak na usa szły jedynie 740 i 750 :) - no chyba ze jeszcze 725tds hehe zart :)

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    330
    BMW
    E38 740 iL
    Skąd
    Warszawa
    W kwietniu kupiłam 740 iL, sprowadziłam i na dzień dzisiejszy jest w 100% sprawna. Europejskie części pasują, pod kompa podpinam bez problemu.
    Za to wyposażenie .... europejskie są lekko z tyłu.
    Nie żałuję a wręcz odwrotnie - dobrze zrobiłam kupując amerykańca a nie przechodzone, poobijane auto z Niemiec.

    Tylko teraz to już nie ta przebitka - dolar zdrożał prawie złotówkę.

  4. #14
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Gioco
    .
    Za to wyposażenie .... europejskie są lekko z tyłu.
    Tu się mogę niezgodzić .... oglądając aukcję hamburgerów to dużo jest auto bym stwierdził "golasów" ... Są i wypasy ,ale szału nie ma i trzeba się naszukać ....

    Jeden człowiek ma białą w longu 40-dzieche z usa . Był tam troche i wrócił z nią ... Bardzo się rozczarował jak wsiadł do Adama bmw ..... ;D

    Więc to jest tak 50 na 50 ..... ;)

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    330
    BMW
    E38 740 iL
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Tu się mogę niezgodzić .... oglądając aukcję hamburgerów to dużo jest auto bym stwierdził "golasów" ... Są i wypasy ,ale szału nie ma i trzeba się naszukać ....
    Więc to jest tak 50 na 50 ..... ;)
    Oki doki, kłócić sie z Tobą nie będe. Miałam na myśli jedynie to, że wiele rzeczy jest w standardzie, choćby głupie urządzonko do otwierania bram. Zaś w autkach zza zachodniej granicy? Sprzedający autko opisują, ze coś jest a tego nie ma gdyż albo wcale nie było albo zostało wymontowane i sprzedane na allegro.
    Choć mojej maleństwo przy pakowaniu też zostało ograbione choćby ze zmieniarki ale cóż ... komentarz od przewoźnika był prosty - pakował Pani auto Polak albo Meksykanin.
    Ogólnie zmierzam do tego, że chodzi mi o coś takiego, że jeśli nie kupuje się osobiście auta w krajach Unii cwaniaczki, trudniące się sprowadzaniem na bank coś z samochodu wyjmą lub dodadzą ale jedynie słownie.
    I już tak na marginesie - o longa trudno w Unii, a moje maleństwo urzekło mnie kolorem - w końcu baba jestem. Zaś do zakupu w USA skłonił mnie właściciel komisu w Sochaczewie, który ściągnął mnie ponad 200 km w celu zamiany Voyagera na E39. Braki Voyagera widział, zaś tego że E39 jest po kilku dość solidnych biciach nie. Szybko doszłam do wniosku, że nie chcę dać się oszukać i sprowadziłam sobie maleństwo z USA. I nie żałuję!

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Gioco
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Tu się mogę niezgodzić .... oglądając aukcję hamburgerów to dużo jest auto bym stwierdził "golasów" ... Są i wypasy ,ale szału nie ma i trzeba się naszukać ....
    Więc to jest tak 50 na 50 ..... ;)
    Oki doki, kłócić sie z Tobą nie będe. Miałam na myśli jedynie to, że wiele rzeczy jest w standardzie, choćby głupie urządzonko do otwierania bram. Zaś w autkach zza zachodniej granicy? Sprzedający autko opisują, ze coś jest a tego nie ma gdyż albo wcale nie było albo zostało wymontowane i sprzedane na allegro.
    Choć mojej maleństwo przy pakowaniu też zostało ograbione choćby ze zmieniarki ale cóż ... komentarz od przewoźnika był prosty - pakował Pani auto Polak albo Meksykanin.
    Ogólnie zmierzam do tego, że chodzi mi o coś takiego, że jeśli nie kupuje się osobiście auta w krajach Unii cwaniaczki, trudniące się sprowadzaniem na bank coś z samochodu wyjmą lub dodadzą ale jedynie słownie.
    I już tak na marginesie - o longa trudno w Unii, a moje maleństwo urzekło mnie kolorem - w końcu baba jestem. Zaś do zakupu w USA skłonił mnie właściciel komisu w Sochaczewie, który ściągnął mnie ponad 200 km w celu zamiany Voyagera na E39. Braki Voyagera widział, zaś tego że E39 jest po kilku dość solidnych biciach nie. Szybko doszłam do wniosku, że nie chcę dać się oszukać i sprowadziłam sobie maleństwo z USA. I nie żałuję!
    Mi tez sie podobają autka z usa - ale ten automat mnie zaklinował........ Inna kwestia ze to jednak za dużo zachodu aby kupowac E38 - wybaczcie ale to juz nie taka fura aby lecieć po nią za wielką wode itd itp... Natomiast nad E65 sie zastanawiałem swego czasu...ale dobrze ze jakos nie wyszlo bo teraz (minął ok 1-2lat) kosztują mniej niż wtedy by wyszło...
    A co do pilota do bram - ehhh zajebista sprawa i brakuje mi jej - wkurzam sie bo ori bryloczek "7" leży w szafie a ja mam przy kluczach pilota do garażu ehh SKANDAL :D

    Ale jakbym dzisiaj trafił w lotto to bym zaczał poszukiwanie starej 745 turbo i jechał bym po nią nawet do Nibylandi jakby było ładna i taka jak sobie wymarze - łącznie z kolorem ! :D

  7. #17
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Gioco ... ja nie mam takiego zamiaru poprostu wyraziłem opinię .... ;)

    Aldik co do pilota do bram trafiają się na www.alledrogo.pl więc trzeba szukać .... Pozatym Szwedu ma takie ..... ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •