Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: czy w e38 sa czytniki navi dvd czy cd? jak to sprawdzic?

  1. #1
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    obawiam się że nawet gdy był u ciebie czytnik DVD to i tak film nie ruszy bo do filmów potrzebujesz czytnika DVD dokładanego tylko do filmów (chyba że się myle) ja przynajmniej mam dołożony odtwarzacz DVD tylko do filmów jest podłączony do tunera tv (mk1) , ale ostatnio go już nie woże bo nie chce mi się oglądać filmów w samochodzie
    Pić trzeba ! Jeść można !

  2. #2
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    mk4 :


    lub mk4 :


    mk3:
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Marcin w e38 nie było navi z DVD. Fabryczney najnowszy model to było MK3 z szerokim wyświetlaczem i zwykłym czytnikiem cd. Napewno będziesz miał wiecej funkcji gdyż jest to nowszy model navi.. Mk2 Od mk1 też się różni mimo pozornie jednakowego wyglądu..

    Co do oglądania filmów z czytnika navi jest to niemożliwe.. Nawet jak masz czytnik dvd to film nie pójdzie.. bo jest to do navigacji.. wygodniejszy jest tylko pod względem map.. w DVD wystarczy jedna na europę.. oczywiście na Polskę i tak musisz zmienić . W cd musisz wrzucać poszczególne kraje..

  4. #4
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Wygladem moga sie nieznacznie roznic - od Land Rovera MKIV tez podejdzie do E38.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  5. #5
    7ka
    Gość
    panowie

    mk2 jest przed liftem i po lifcie do 2000/06 i dziala tylko z malym monitorem,nie odczyta filmow dvd

    mk3 jest po lifcie ale dopiero od 2000/06 i tylko z monitorem 16/9 ,nie czyta dvd

    mozna wyjac czytnik mk3 i podlaczyc mk4 (dvd) i bedzie wszystko dzialac itp ;-)

    Marcin odpowiadacja na twoje pytanie .

    ..problem jest w tym ze twoj poprzedni wlasciciel sam zakladal 16/9 , niestety nie wiadomo czy bedzie ci dzialac jesli do czytnika mk3 wlozysz dvd..poprostu inaczej...- na fukcjach monitora zeby odtwazac dvd musisz miec chyba napis "dvd" tak jak z "tv"..tak mysle ;-) ...jedynym wyjsciem jest to sprawdzenie podlaczajac czytnik mk4 to trwa sekunde i odrazu wiadomo czy zagra..normalnie powinno wszystko grac po zmianie mk3 na mk4..

    a po drugie GDZIE FOTKI SREBRNEJ PIEKNOSCI :!:

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez 7ka

    mozna wyjac czytnik mk3 i podlaczyc mk4 (dvd) i bedzie wszystko dzialac itp ;-)
    Film na dvd na 100% nie pójdzie..

  7. #7
    7ka
    Gość
    ja bylem pewien na 99% ze pojdzie ale twoje 100% jest konkretniejsze..

    czyli rozumiem ze mk4 dvd rozni sie tylko tyle ze mozna korzystac z navi dvd,i widok mapy z lotu ptaka..

    wiec wole moje mk3 + dokupie sobie mini dvd player (swoja droga czy mozna dokupic do mk3 lot ptaka? bo nigdzie tego nie widzialem..)

  8. #8
    7ka
    Gość
    sprawdzalem u siebie gdzie jest tuner tv,i chyba jest tam za zmieniarka i czytnikiem navi,malo tam miejsca i chyba to jest tam ,jesli dobrze widzialem to jest tam jeszcze chyba wzmacniacz od DSP.naladowane jest tak na styk..
    ale czy dvd bedzie dzialac jak bedziesz mial tuner...nie wiem..powiem szczerze ze bylem swiecie przekonany ze po podpieciu,zmianie czytnika mk3 na mk4 to bylem pewien ze bedzie grac,,tzn filmy itp..ale skoro mowicie ze nie..to dobrze ze go nie kupilem bo mialem taka ochote,no chyba ze bedzie dzialac jesli jest tuner..juz sam nie wiem..poprostu jak bede mial dostep do mk4 to podepne i zobacze czy bedzie dzialac..

  9. #9
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Chyba najprostszy, rozwiazaniem jest podpięcie przenośnego DVD do wyświetlacz- tak jak to ma olejus. Choć ja też myślałem że przy navi DVD pójdzie :-/
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  10. #10
    7ka
    Gość
    jest jeszcze inne wyjscie...z tylu pod nawiewem,zapalniczka jest przycisk "tv" i "av in" av out"..podpinasz i dziala,to dziala na 100% sprawdzalem.. :mrgreen:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •