Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Zakup e38 740i na co zwrocic uwage

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Speedy
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    138
    BMW
    e36 M50b20 320i cab
    Skąd
    Chełm/Stenungsund
    Blog
    4

    Zakup e38 740i na co zwrocic uwage

    Cześć wam. Z góry sorry jak nie ten dział.
    Nosze sie z zamiarem zakupu Bawarki jak w temacie a ze nie mialem wiekszej stycznosci z tym modelem i silnikiem prosze was o pomoc odnosnie zakupu.
    Mam na oku jedna w poblizu w manualu M60b40 95r. Na pierwszy rzut oka silniczek cyka bez blednie temp lapie dosc szypko i nie grzeje sie zawias nie tlucze i nie sciaga przy chamowaniu, to w zasadzie na diagnostyce wykarze.
    Jakie sa najczulsze miejsca odnosnie korozji??
    Wiadomo ma kilka defektow: parktronik nie dziala niby przednie 2 czujniki padly (jak sprawdzic?), klima nie dmucha zimnym, mowil ze panel klimy albo czujnik osuszacza (pokarze na kompie?) i tylna klapa nie otwiera sie elektrycznie ale dociaganie dziala.
    Bawarka sprowadzona nie cale 4 lata temu ze Szwajcari bardzo malo jezdzona az kurzyk na niej bo klijent ma pare aut.
    Cena ok 15 warto bylo by badac ja dalej za taka cene czy lepiej pol kraju objechac?:p

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar JACEK R
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    146
    BMW
    Było e38 728i, jest B5FL 1.9TDI
    Skąd
    Biała Podlaska
    Milion tematów było o kupowaniu i zwracaniu uwagi. Poświęć trochę czasu na poczytanie forum.
    “Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców” - Colin McRae
    >>>NIE DLA ACTA<<<
    "I had a dream, I was king. Woke up, still king"

    BMW 728i - 97'
    MERC W124 200D - 86'
    MERC W123 240D - 79'

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Speedy
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    138
    BMW
    e36 M50b20 320i cab
    Skąd
    Chełm/Stenungsund
    Blog
    4
    Wiadomo ze milon tematów na forum i przez to ciezko znalesc ale posiedze pare nocek i znajde:p
    Czy jest ktos z okolic Wrocławia??
    Był bym bardzo wdzięczny jak by ktos zobaczył ten egzemplarz i zdał relacje abym nie musiał na darmo jechac 1kk
    http://moto.allegro.pl/bmw-e38-v8-pe...846940933.html

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    168
    BMW
    E38 730d moje ex:e34 524td,e32 730,e39 525td,e38 728,e38 740,e38 740
    Skąd
    Kołobrzeg
    kolego jezeli poszukujesz 740 w manual to w sumie moglbym swoja sprzedac.auto mocno doinwestowane mechanicznie wszelkie info na pw jak cos.jedyne co trzeba zrobic to wrzucic lakier(auto jest w podkladzie)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Speedy
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    138
    BMW
    e36 M50b20 320i cab
    Skąd
    Chełm/Stenungsund
    Blog
    4
    Koledzy widze ze nikt nie sprawdzi mi bawary, wiec chociaz powiedzcie gdzie w niedziele w okolicy Wrocka moze byc otwarta stacja kontroli bo mam zamiar jutro skoczyc obejrzec Baware:D

  6. #6
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Myślę, że troszkę nie tak zacząłeś :) Weź od sprzedającego VIN. Poproś na Forum (w odpowiednim dziale) o jego rozkodowanie. Popatrz w listę użytkowników, kto jest z Wrocka lub okolic. Pytanie "Czy jest ktoś z okolic Wrocławia" jest złym pytaniem, gdyż świadczy o tym, że nie zadałeś sobie żadnego trudu by to sprawdzić :) Znajdziesz tam Modów, VIP-ów i innych - mnóstwo ludzi.
    Zwróć się do nich, a nie ogólnie do wszystkich. Na pewno ktoś Ci pomoże. Jak masz zamiar cokolwiek sprawdzać to nie polecam stacji kontroli pojazdów, bo tam nic nie sprawdzisz. Jak nie będziesz miał żadnego "wsparcia" to już lepiej zainwestować 350,- PLN (chyba) i podjechać do ASO - poza ogólnym przejrzeniem podepną auto do kompa i "oliwa wypłynie na wierzch".
    Powodzenia

    PS
    Jazdę 1kk w ciemno uważam za bardzo ryzykowną i nierozsądną. :)
    Gra muzyka

  7. #7
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez WojtekD Zobacz posta
    lepiej zainwestować 350,- PLN (chyba) i podjechać do ASO
    Ponad 600zl płaciłem w poznaniu za spr ale prześwietlają mega dokładnie.Wyczaił nawet że lekko pęknięta jest ramka na zmieniarce CD :)

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Speedy
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    138
    BMW
    e36 M50b20 320i cab
    Skąd
    Chełm/Stenungsund
    Blog
    4
    Juz zakupilem czyli temat do zamkniecia. Na dniach postaram sie zrobic foto i podzielic sie:p

  9. #9
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Gratuluję !!! Mam nadzieję, że nam je pokażesz :) Np. w tym wątku: http://7er.pl/showthread.php/19079-W...088#post262088
    Gra muzyka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •