Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: bmw e38 291km h FILM

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez tgracing Zobacz posta
    Nie rozumie o co CI kaman? A szczególnie z tym dopiskiem 'Polska'. Osobiście opisałem zasadę pomiarów videorejestratorem, gdzie zapis dokonywany jest na twardy dysk kompa, praktycznie jak zwykłe filmowanie kamerą video (w przeszłości zapis dokonywany był na zwykłe kasety VHS) np. odcinek 100m, radiowóz przejeżdża w czasie 2,6s i na tej podstawie wylicza się średnią prędkość (radiowóz musi poruszać się ze stałą prędkością) pojazdu który jedzie z przodu lub z tyłu (nagranie tylną kamerą dokonane dokładnie jak tą z przodu). Oczywiście dochodzi tu legalizowany prędkościomierz z plombą na skrzyni (na impulsatorze) w zakładzie legalizującym tachografy, który to sprawdza w trakcie pomiarów legalizacyjnych dokładność prędkościomierza na podstawie przejechanego odcinka drogi w wyznaczonym czasie (coś jak pomiar w przypadku bicia rekordów prędkości, gdzie mierzy się nie prędkość, tylko czas przejazdu, ale aż na odcinku 1km). Natomiast w przypadku videoradaru, wymagana jest również legalizacja prędkościomierza, jednak tam pomiaru dokonuje zamontowany radar. Wtedy pomiar można dokonywać jadąc lub stojąc, pojazd za którym jedziemy lub pojazd nadjeżdżający z przeciwka.
    I na koniec mojej krótkiej :p wypowiedzi, na tej podstawie stwierdziłem (jak w temacie posta), że dla mnie jest możliwe, że gość jechał 291km/h, ale w przypadku gdy został zmierzony videoradarem. I tyle. Pozdrawiam
    POLSKA kolego czyli ze u nas w kraju 100 lat za NRD maja takie zabawki:) a u szkopow ganiaja sie policjanty po autostradach 911-stkami a nie super alfami ktore jak widac i tak maja SPORE MOZLIWOSCI :) bo zmierzyc predkosc auta z naprzeciwka wydaje mi sie wiekszym problemem jak auta jadacego po tym samym pasie w tym samym kierunku:) nasz polski Radar Iskra (ten co go na trasie misiaki maja) sciagnie CIe z calkiem sporego kawalka drogi :) dlatego tez uwazam ze niemcy to kraj bogatszy w nowinki technologii mogace zmierzyc predkosc auta :) a u nich auta jezdzace 300kmh to nie zaden wyczyn:) u nas nie ma lambo porsche czy nawet bmw i mietkow takich jak TAM:) wiec dla nich to bardziej codziennosc niz sensacja:) koniec koncow dyskusje koncze:) pozdrawiam Panowie!:)

  2. #32
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Temat zamykam.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tgracing
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    970
    BMW
    BMW E38 750iL '00 Cosmosswarz Shadowline, F11 535d xDrive '16, Ex. Mini R53 Cooper S '02 & E34 525i
    Skąd
    Szczecin, aktualnie: DE, Bodensee
    A to wszystko w porządku. To że alfy to jeden wielki syf, to doskonale wszyscy wiedzą (i rosyjska Iskra mierząca prędkość wentylatora i reagująca na działanie parktronic-a). Ja tylko nawiązałem do sposobu pomiaru, a faktycznie w Rajchu mają miśki spoko sprzęt.
    "Nada pode me separar do amor de deus" Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

  4. #34
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Widze ze jeszcze zdazyles cos dopisac ;D

    Tak jak wyzej - temat zamkniety.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •