Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: bmw e38 291km h FILM

  1. #21
    BOSS zadał pierwszy pytanie więc nie odpowiadaj mu pytaniem tylko sam odpowiedz ;D.

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Jointovicz sorry ale z fizyki to T raczej nic ponad 2 nie miałes skoro nadal wierzysz że e-38 750 lata 300 alew tak juz my polacy mamy jak mamy 750 czy 740 cszy 730 to bez różnicy nawet veyron nam nie podskoczy............

    już ci napisał dziwne że on jedzie 290 a auta obok mija jakby jechał 200?? jakby jechał 291 to ten radiowóz utrzyamł by sie za nim około 30 sekund i tyle by go widzieli to juz proste prawa matematyki tego też Cie w szkole nie uczyli????? jadac o 100km szybciej jak radiowoz w sekunde uciekasz mu o 33 metry po 30 sekundach zwiałby im o kilometr w minute o dwie i nici z nagrwania

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tgracing
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    970
    BMW
    BMW E38 750iL '00 Cosmosswarz Shadowline, F11 535d xDrive '16, Ex. Mini R53 Cooper S '02 & E34 525i
    Skąd
    Szczecin, aktualnie: DE, Bodensee
    Oglądnąłem to jeszcze raz i stwierdzam, że patrząc na prędkość radiowozu (z prawej strony monitora) ok. 230km/h, a w tym samym czasie widać w oddali, jak Bunia się znacznie oddala, to może potwierdzić jej prędkość 291km/h. Tylko mam jedną wątpliwość odnośnie pomiaru, ponieważ żeby go zrobić videorejestratorem trzeba jechać za pojazdem poprzedzającym ze stałą prędkością i tu wynik 291km/h nie był by możliwy, bo prędkość radiowozu to 230km/h (to była maksymalna, bo zaczynali od ok. 200km/h, a prędkość jest obliczana na podstawie jego prędkości i stałego odcinka przejechanego w określonym czasie). Chyba, że niemiaszki pomiarów dokonują już videoradarami, czyli pomiar można dokonać nawet pojazdom poruszającym się z przeciwka. Tyle moich przemyśleń. Pozdrawiam
    "Nada pode me separar do amor de deus" Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    panowie proponuje zamknac temat bo sie dziecinada robi :) każdy czlowiek znajacy podstawowe prawa fizyki zdaje sobie sprawe ze ~300km auto wazace ponad 2 tony nie wykręci takiej predkosci i koniec dyskusji ;)
    Ostatnio edytowane przez dobrus ; 09-10-2011 o 19:54

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    wykreci veyron ma też 2 tony ............i..........1001KM

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    http://infogliwice.pl/?p=224

    POLSKA :) i poczytac sobie profesory od pomiarow na temat POLSKICH widełorejestratorow tempe ***e:)

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    jointovicz rozbrajasz mnie i co tam pisze o wideorejstratorze, że robi pomiar z przodu i z tyłu a co dalej ?????? rozbrajasz mnie niektórzy już tak maja kupiłem 750 to co mi tam goście w lambo będa podskakiwać z chęcia spotkałbym te Wasze sportowe wozy na drodze i zobaczył jak jada i jak osiagają te 290km/h bo na razie mamy film krecony w środku nocy autem które jedzie za innym autem do tego puszczony w telewizji w celu wzbudzenia sensacji może ja zaraz nagram jak moe e32 na podnośniku zamyka szafe a wskazówka idzie po za skale i uznamy to tez jako pewnik????

  8. #28
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Jointovicz
    Jeszcze jeden Twój post w podobnym tonie i odpoczniesz na dłuższy czas od Forum.....Zastanów się nad Swoimi wypowiedziami.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tgracing
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    970
    BMW
    BMW E38 750iL '00 Cosmosswarz Shadowline, F11 535d xDrive '16, Ex. Mini R53 Cooper S '02 & E34 525i
    Skąd
    Szczecin, aktualnie: DE, Bodensee
    Cytat Zamieszczone przez JointoVicz Zobacz posta
    http://infogliwice.pl/?p=224

    POLSKA :) i poczytac sobie profesory od pomiarow na temat POLSKICH widełorejestratorow tempe ***e:)
    Nie rozumie o co CI kaman? A szczególnie z tym dopiskiem 'Polska'. Osobiście opisałem zasadę pomiarów videorejestratorem, gdzie zapis dokonywany jest na twardy dysk kompa, praktycznie jak zwykłe filmowanie kamerą video (w przeszłości zapis dokonywany był na zwykłe kasety VHS) np. odcinek 100m, radiowóz przejeżdża w czasie 2,6s i na tej podstawie wylicza się średnią prędkość (radiowóz musi poruszać się ze stałą prędkością) pojazdu który jedzie z przodu lub z tyłu (nagranie tylną kamerą dokonane dokładnie jak tą z przodu). Oczywiście dochodzi tu legalizowany prędkościomierz z plombą na skrzyni (na impulsatorze) w zakładzie legalizującym tachografy, który to sprawdza w trakcie pomiarów legalizacyjnych dokładność prędkościomierza na podstawie przejechanego odcinka drogi w wyznaczonym czasie (coś jak pomiar w przypadku bicia rekordów prędkości, gdzie mierzy się nie prędkość, tylko czas przejazdu, ale aż na odcinku 1km). Natomiast w przypadku videoradaru, wymagana jest również legalizacja prędkościomierza, jednak tam pomiaru dokonuje zamontowany radar. Wtedy pomiar można dokonywać jadąc lub stojąc, pojazd za którym jedziemy lub pojazd nadjeżdżający z przeciwka.
    I na koniec mojej krótkiej :p wypowiedzi, na tej podstawie stwierdziłem (jak w temacie posta), że dla mnie jest możliwe, że gość jechał 291km/h, ale w przypadku gdy został zmierzony videoradarem. I tyle. Pozdrawiam
    "Nada pode me separar do amor de deus" Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    Jointovicz
    Jeszcze jeden Twój post w podobnym tonie i odpoczniesz na dłuższy czas od Forum.....Zastanów się nad Swoimi wypowiedziami.
    ok basta;) ale no prosze Was panowie... wszyscy chyba za duzo siedzicie na tym forum bo az takie spiski tutaj wykrywacie... FBI prawie... KGB...:) milej dyskusji:) lepiej z madrym milczec niz z glupim sie klocic:) pozdrawiam wszystkich spiskowcow:P kochani jestescie:) jak baby:P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •