Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Siemanko

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    3
    BMW
    bmw 7 e38 740i
    Skąd
    Katowice

    Siemanko

    Witam wszystkich. Ja również dzisiaj się zalogowałem na forum. Mam na imie Maciek i jestem z Katowic. Od dwóch lat jestem szczęśliwm posiadaczam e38 740i 96r. silnik m62. Często nie będe mógł udzielać się na forum ale oczywiście postaram się żeby to było w miare możliwosci dość regularnie,bo często wyjeżdżam w delegacje na tydz.lub dwa a tam praktycznie mam całkowicie ograniczony dostep do neta. W tej chwili moja ślicznotka stoi w garażu u moich dziadków. Przez zeszły rok stała pod gołym niebem ale teraz ma już dach nad głową i bardo mnie to cieszy. Jedyny problem to,że to kawałek drogi od mojego obecnego miejsca zamieszkania czyli 30km. Nie jest najgorzej, z reguły na weekend zawsze ją zabieram do siebie. Pozdrawiam.

  2. #2
    Początkujący Użytkownik Awatar Rysiek92
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    80
    BMW
    BMW E38 740IL
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Witam serdecznie, przydały by się jakieś fotki ślicznotki :d

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    3
    BMW
    bmw 7 e38 740i
    Skąd
    Katowice
    Jasne, myśle że za tydz.już się pojawią. dzisiaj dopiero wróciłem z delegacji ajutro już wyjeżdżam. tak ogólnie mam pare tematów do obgadania tylko że jes problem z czasem. tak jak pisze za tydz. powinienem mieć czas na zdęcia i dłuższe pogadanie.

  4. #4
    Witam na forum. Jako PR cyklicznie organizuję śląskie spoty. Jak będzie się coś działo to zapraszam. Poznasz kolegów ze Śląska śmigających taką samą bestyjką jak Twoja. Zapraszam również do lektury działu "Archiwum spotkań".

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar siwymetal
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    708
    BMW
    E65 745i 2001
    Skąd
    Göteborg,Szwecja
    Witam i gratuluję,szkoda,że tak mało czasu na przejażdżki.

  6. #6
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Witam :)
    Gra muzyka

  7. #7
    Vip Vip Awatar quick silver
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    225
    BMW
    obecnie: e38 740i,sl300 było: e38 735i e38 728i sport
    Skąd
    PL , UK
    Siemanko

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    3
    BMW
    bmw 7 e38 740i
    Skąd
    Katowice
    Cześć. Naprawde ostatnio ciężko znależć czas w moim przypadku. ale jak obiecałem zawsze postaram się odpisac jak tylko znajde chwile czasu. Chętnie bym poznał ludzi na jakimś spotkanku na Śląsku. Dzięki wielkie wogóle za wpis. Pozdrawia serdecznie.

    Zajefajna ta fota na tle tego mostu i stacji. Fajniutki zestawik. Ogólnie to bardzo lubie klimaty stacji kolejowych. pomysł na fotke był naprawde pozytywny.

    Nie mam jeszcze tej ramki ale koniecznie by się przydała. pozdro
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 09-10-2011 o 14:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •