Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Nastawnik turbiny 740d

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar zloty
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    37
    BMW
    ex e39 TDS 96', e38 740d 00'
    Skąd
    Bolesławiec

    Nastawnik turbiny 740d

    Witam.
    Ostatnio pojechałem do warsztatu tak profilaktycznie posprawdzać wtryski itd. Od kupna auta po prostu nigdzie jeszcze nie byłem a chciałem dokładnie posprawdzać czy coś sie czasem nie sypie bo jakoś dziwnie mi się zachowywało auto przy przyspieszaniu. Po oględzinach i małej diagnostyce, okazał się padnięty nastawnik lewej turbiny. Reszta jest ok (tzn pokazywało przepływke) ale sądze ze to wina właśnie nastawnika. Wiem że nie ma zamienników i teraz jest problem z dostaniem tego ustrojstwa. Może ktoś z was wie czy lewa strona jest taka sama jak prawa? nie mogę dostać lewej i myślałem ze może z prawej przypasuje jakoś. handlarze raz mówią raz tak, raz tak, wiec wole sie zapytać ludzi którzy mają o tym pojęcie

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar puchacz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    152
    BMW
    740d e38
    Skąd
    Warszawa-Stockholm
    Chyba jedyne co mozesz zrobic zeby sie tego dowiedziec to odwiedzic najblizsze ASO .Wtedyu bedziesz mial calkowita pewnosc
    pozdro

  3. #3
    w ASO nie dostaniesz samego nastawnika, Z tego co pamietam lewa i prawa strona sie nie różnia wewnetrznie tylko podpiecie wtyczki jest inne.



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar zloty
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    37
    BMW
    ex e39 TDS 96', e38 740d 00'
    Skąd
    Bolesławiec
    Już wszystko wiadomo lewa i prawa strona niczym sie nie rózni. Kupiłem używke bo to jedyna opcja dostania tego.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •