Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: do oceny e65 czy warto..?

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    I co kolego bmw? Byłeś? Widziałeś? Jak wrażenia? ;D
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    w rozmowie telefonicznej okazalo sie ze przednia szyba peknieta, na kompie jakies bledy, sprzedajacy nie wiedzial skad auto pochodzi i ogolnie jakis taki mi sie wydal "nie w temacie", chyba trzeci wlasciciel w kraju.
    poczytalem o wymianie szyby i zniechecily mnie komentarze innych uzytkownikow. po takiej wymianie nie dziala zazwyczaj elektronika w szybie, nie wiadomo tez czy dobrze uszczelke zaloza. co fabryka to fabryka.
    musialbym przejechac cala polske zeby sie cokolwiek rzeczowo dowiedziec, a nie moge sobie pozwolic na wycieczki i wrocic z niczym. taki wyjazd musialby byc z rodzina i ich starym autem bo swojego nie mam, musieliby wziasc urlop (w niedziele sie nic nie zalatwi) i ogolnie jak wspominam o takim wyjezdzie to mam wojne w domu :(
    juz kiedys ogladalem auto ktore bylo daleko i nie kupilem bo byl rupiec i pozniej w domu byly awantury ze wycieczki, ze obecne auto sie rozsypie, a ile by na budowie w tym czasie zrobil a zamiast tego pojechal, i takie teksty... samemu nie pojade przeciez pociagiem na 3 dni :(

    to mowicie ze jak dlugo to auto stoi na allegro? bo widze go pierwszy raz.

  3. #23
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Bez przesady - wymiana szyby w aucie to nie budowa atomówki :D - jak zrobią to fachowcy nie partacze nie powinno byc problemów

    jednak jak pisałem wyżej model 760 to auto specyficzne i jak ja miałbym taki kupowac to tylko w stanie ideał i nie za 49 tys zł :(

    wycieczki na 2 koniec kraju po auto??? kiedys byłem młody, głupi i pojechałem właśnie do nowego tomysla po omege - powiem tak - nigdy więcej takich podróży max to 100 km od domu , nie warto, szkoda nerwów, czasu i pieniedzy na ogladanie szrotów
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #24
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Panowie ile może kosztowac 8-mio letnie 6-litrowe v12 ???? Przecież potencjalny nabywca to amator lub koneser .To drugie raczej odpada ze względu na położenie geograficzne :D. Więc nie spodziewajmy się cen z kosmosy dla tych aut .Wystarczy pojechać ,prześwietlić i cieszyć się lub płakać
    Głowa do góry .Parę lat temu tak samo pisano o e38 v12 .... przecież to trzeba zalewać i opłacać ... a kolejki przy sprzedaży jak za czasów PRL-u za poldki i fiaty napewno nie będzie :D:D:D

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    No dobra, ale porównaj sobie np. cenowo 745i z podobnego rocznika do tego. Nie chce zejść, bo jest awaryjne to obniżają cenę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •