Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: inna zmieniarka?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek1989
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    221
    BMW
    E-38 730 V8
    Skąd
    Przemyśl

    inna zmieniarka?

    Witam. Mam pytanko o zmieniarke otoz poprzedni wlasciciel wlozyl 2 plyty na raz i uszkodzil mechanizmy oraz powyginala sie podstawa.
    Koledzy chcieli mnie poratowac i podarowali mi 2 zmieniarki-jedna od omegi a druga nieznanego pochodzenia.
    Ta z omegi nie ma tego okraglego wtyku, a ma kostke,,natomiast ta druga ma podobny wtyk ale jednak nie taki sam.
    I teraz poradzcie mi kroic kable i podlaczac lutujac je?
    Czy kolory z kabla wychodzace z bagaznika beda takie same jak w tych zmieniarkach?
    Czy najlepiej kupic oryginalna? bo sa na all.go ale za taka w dobrym stanie trzeba daac z 200zl. a skoro te mam za darmo to chcialbym ktoras z tych uzyc. poradzcie pozdrawiam

  2. #2
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Kup oryginalna
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek1989
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    221
    BMW
    E-38 730 V8
    Skąd
    Przemyśl
    Czemu namawiasz mnie na oryginal? Jakies argumenty :p
    Moze udalo by sie odpalic ktoras z tych kolegow ale nie wiem czy kolorami kabli one zagraja

  4. #4
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Kolorami to możesz tylko coś popalić. Kolor nie jest odpowiednikiem tego za co jest odpowiedzialny przewód. Co najwyżej jak mechanizmy pasują to możesz je zamienić. Więcej bym nie kombinował.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    ori zmieniarka + magazynek = 300 zl z przesylka :) bez nerwow ********nia:) plug and PLAY:D

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek1989
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    221
    BMW
    E-38 730 V8
    Skąd
    Przemyśl
    i tak chyba zrobie,czyli kupie oryginal. Magazynek w mojej jest dobry wiec bede sie rozgladal za sama zmieniara.
    Popytam tu na forum, moze ktos ma na zbyciu w rozsadnej cenie...?

  7. #7
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez krzysiek1989 Zobacz posta
    Czemu namawiasz mnie na oryginal? Jakies argumenty :p
    Moze udalo by sie odpalic ktoras z tych kolegow ale nie wiem czy kolorami kabli one zagraja
    Jak wyobrazasz sobie wysterowanie zmieniarki z omegi w BMW ?? Koszt takiego przystosowania bedzie napewno wiekszy jak 2-3 ori zmieniarki.
    Z ktorego rocznika masz auto?
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    89
    BMW
    e38 730i " angol 740
    Skąd
    ie
    A myślałeś na czymś co mogło by zastąpić ewentualnie zmieniarkę? Na necie masz pełno badziewia na karty SD i wtyki USB. Zaprojektowane z myślą o naszych BMW. Technika troszkę lepsza, jak dobrze poszukasz to i tańsza ;) A i tak wszystko zakopane w bagażniku, wiec wygląd nie ma znaczenia ;)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek1989
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    221
    BMW
    E-38 730 V8
    Skąd
    Przemyśl
    Cytat Zamieszczone przez Mejo Zobacz posta
    A myślałeś na czymś co mogło by zastąpić ewentualnie zmieniarkę? Na necie masz pełno badziewia na karty SD i wtyki USB. Zaprojektowane z myślą o naszych BMW. Technika troszkę lepsza, jak dobrze poszukasz to i tańsza ;) A i tak wszystko zakopane w bagażniku, wiec wygląd nie ma znaczenia ;)
    Myslalem nad tym, tzn. koledzy mnie namawiali na takie wynalazki.
    Ja jednak wole oryginal czyli chcialbym miec zmieniarke. Takie moje male zboczenie do detali :p

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    28
    BMW
    e38 730d, e65 730d
    Skąd
    wpn
    Odświeżę temat, w mojej 730d 2001r z navi 16:9 nie ma fabrycznie zmieniarki. W domu od kilku lat leży zmieniarka pioneer cdx-m30, wejście na przewody ma dokładnie takie jak ta zmieniarka z aukcji http://allegro.pl/zmieniarka-cd-bmw-...753247693.html . Pytanie brzmi czy jest możliwość podłączenia tej zmieniarki? Czy podejdzie tylko zmieniarka po lifcie, taka jak ta http://allegro.pl/bmw-e38-lift-po-li...714293555.html ?
    pzdr.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •