Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wymiana napinaczy pasów !!!

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar maniek42
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    214
    BMW
    E 38 728iA/99r.
    Skąd
    kuj...- pomorskie

    Wymiana napinaczy pasów !!!

    Witam Was i pytam czy do wymiany napinaczy pasów konieczny jest demontaż fotela czy da się to zrobić bez? A na marginesie czy te napinacze różnią się między sobą tzn: wersja przed i po FL jest taka sama? pozdro..........

  2. #2
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Trzeba fotel wykręcić. Trochę się różnią. Ostatnio wymieniałem ale miałem poliftowe i nie pamiętam czym się różnią od przed fl. Na pewno są inne plastiki. Kostka nie wiem czy jest taka sama.
    Fotel ładnie się wykręca o ile działa regulacja w poziomie. Nie ma w wymianie żadnej filozofii.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar maniek42
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    214
    BMW
    E 38 728iA/99r.
    Skąd
    kuj...- pomorskie
    Dzięki za szybką odpowiedź tak myślałem że bez wyciągania się nie obędzie ale trudno , rozumiem że jak to zrobię na wyłączonej stacyjce (odepnę wtyczki i podepnę do nowych) to nie powinno być żadnych błędów w sterowniku (świecąca kontrolka) ???. pozdro.......................

  4. #4
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,126
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez maniek42 Zobacz posta
    Dzięki za szybką odpowiedź tak myślałem że bez wyciągania się nie obędzie ale trudno , rozumiem że jak to zrobię na wyłączonej stacyjce (odepnę wtyczki i podepnę do nowych) to nie powinno być żadnych błędów w sterowniku (świecąca kontrolka) ???. pozdro.......................
    Odepnij akumulator na czas operacji i nic sie nie zapali.
    Jesli masz auto prod po 3/99r to musisz koniecznie napinacze zalozyc poliftowe inaczej nie bedzie dzialac.
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  5. #5
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Jak zrobisz wymianę na wyjętym kluczyku ze stacyjki to nic nie złapie. Ale sama poduszka nie zgaśnie jak jest błąd na napinacz. Trzeba kompem kasować. Testowane są obwody już na pierwszej pozycji stacyjki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •