Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Pokazcie link do samochodu 16 letniego w stanie Igła??

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    50
    BMW
    brak
    Skąd
    Ciechanów

    Pokazcie link do samochodu 16 letniego w stanie Igła??

    Witam .moze troche głupi temat ale szukam szukam i w kazdym cos co go skresla .Nie oszukujmy sie samochody 16 letnie raczej ciezko zeby byly idealne zwłaszcza ze jezdza nim normalni ludzie dla ktorych auto to tylko dupowoz a nie oczko w głowie jak dla miłosnikow czyli dla was:)Po 2 miesiacach poszukiwan jestem troche podłamany bo znalezc cos dobrego w rozsadnej cenie staje sie chyba nie mozliwe zwłaszcza ze ogranicza mnie budzet:( a placic ponad 20 tys za 16latka...

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysparco
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    545
    BMW
    W211 e270cdi było e34 520, e39 525tds, 740 e38
    Skąd
    SANOK
    jedno zaprzecza drugiemu!!! stan igla, a 20tys duzo ?? To ja powiem ze 20tys to malo za igle dolozysz kolejne 20tys i znajdziesz dobre.
    To za ile ty chesz kupic auto w dobrym stanie? nie mowie o igle czyba ze szukasz e36

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    50
    BMW
    brak
    Skąd
    Ciechanów
    chce kupic 16 letnie auto w stanie w ktorym nie doloze od razu 10 tys.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysparco
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    545
    BMW
    W211 e270cdi było e34 520, e39 525tds, 740 e38
    Skąd
    SANOK
    to kup od kogos z forum lub szukaj jakiej sztuki ale musisz dac te 20tys min jezeli nie chcesz dokladac odrazu

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole
    Stan idealnego raczej nie znajdziesz nawet za taką kasę ;] bo jak ktoś ma taką to raczej się nie pozbywa 7er szczególnie że prawdopodobnie włożył połowę tej kwoty by doprowadzić do takiego stanu:) kwestia jeszcze co uważasz za stan idealny? Bo dla mnie jest to auto do którego nie trzeba dokładać na starcie, nie jest bite nie ma rdzy i wygląda świeżo w środku. Szukaj raczej tańszych 7er by mieć z co dołożyć do niej, chyba że masz na to oddzielny budżet.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    50
    BMW
    brak
    Skąd
    Ciechanów
    oddzielnego budzetu nie mam i ale napewno bd chcial ja doprowadzic do wzorowego stanu.moge w nia włozyc nawet te 10 tys ale nie od razu..po trochu.własnie o to chodzi zeby nie była bita zardzewiala, i miała srodek przynajmniej dobry.bo ktos wrzuci lin to zawsze cos haha

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysparco
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    545
    BMW
    W211 e270cdi było e34 520, e39 525tds, 740 e38
    Skąd
    SANOK
    to za ok 15 znajdziesz mysle taka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •