Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: wtyczka do instalacji ABS

  1. #11
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    JARECKI u mnie tez tak wykazalo ze tylne lewe kolo czujnik absu ale jak sie okazalo jest tez tam taka mala skrzyneczka gdzie jest wtyczka od instalacji absu i u mnie jej nie bylo tylko bylo to spiete na krotko i autoryzowany serwis nie chcial tego zrobic bo tej wtyczki nie mozna dokupic nowej tylko kazali mi szukac na autozlomie i do nich dostsrczyc a oni beda mi instslacje cala robic a godzina pracy w aso to 185 pln to bym niezle zabulil
    pojechalem do tego warsztatu gosc wymienil mi czujnik absu koszt 330pln i polaczyl ta instalacje i wszystko ok.przedtem nie dzialal predkosciomierz wskaznik paliwa ten tzw usmiech licznik kilometrow a teraz smiga ladnie tak bylo u mnie .
    pozdrawiam

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    123
    u mnie sie zapalała na desce jak była pogoda deszczowa...na razie nic nie ruszalem i jak teraz jest ciepło to sie nie zapala ....heh...
    .....XXX......

  3. #13
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    mi tez po deszczu sie zaswiecila
    pewnie jak wilgoc tam wniknie to to cholerswo sie uruchamia

  4. #14
    Vip Vip Awatar AdamBMW
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    602
    BMW
    BMW 740i Individual E38 98', BMW 745i E23 85'
    Skąd
    Warszawa
    Wtrące się do tematu ponieważ znam rozwiązanie z którym nie mogli poradzić sobie w Bawaria Motors Katowice, mianowicie wyglada to tak że faktycznie takie złącze do czujnika ABS-u (od strony instalacji samochodu) nie występuje jako część zamienna w modelu E38 i w tym przypadku trzeba znależć to złącze przez model np.E65 TUTAJ i nr 14 to jest dokładnie to złącze które jest nam potrzebne w przypadku np. uszkodzenia.

  5. #15
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    ADAMBW brawo to o to chodzi i w bawaria motors klekaja i nie umia poradzic nic kazali mi szukac na jakims zlomie zreszta juz do nich nie pojade z niczym bo to FACHOWCY ;D ;D

  6. #16
    Vip Vip Awatar AdamBMW
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    602
    BMW
    BMW 740i Individual E38 98', BMW 745i E23 85'
    Skąd
    Warszawa
    :) :) Dobrze by było powrócić przy następnej zmianie klocków do oryginału i zamontować to złącze, przy następnych wymianach będzie przyjemniej.

    Nie chcę bronić Bawarii Motors Katowice ale myslę że spora wina leży po stronie dokumentacji BMW bo niby dlaczego ma być to złącze w E65, a w E38 trzeba zmieniać całą wiązkę, widocznie nie chciało im się poprawiać poprzednich modeli, a pan w magazynie trzymając się tej dokumentacji nie był w stanie wytypować tego złącza przez nr. nadwozia twojego samochodu, a widocznie nikt nigdy nie kombinował z tym tematem.

    Ważne że my wiemy jak z takiego problemu wybrnąć. :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •