Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Pomoc w ocenie E32 :)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    5
    BMW
    E34 520
    Skąd
    Zduńska Wola

    Pomoc w ocenie E32 :)

    Witam Was wszystkich serdecznie :)
    Jako, że moj znajomy jest na etapie poszukiwania auta a konkretnie 7er to troszke przegladamy autka na necie i nasze zainteresowanie przykuly dwa autka:
    http://moto.allegro.pl/piekne-bmw-730-i1823002730.html
    http://moto.allegro.pl/bmw-735i-stan...821266788.html

    Jak dla mnie to obie prezentuja sie fajnie, ale ze ja posiadam E34 to moja wiedza w temacie E32 zbyt duza nie jest, stad tez prosba do Was o ocene. Co o nich myslicie? Mi sie osobiscie bardziej widzi ta pierwsza pomimo tego ze nie ma skory. Ciekawe tylko jak wyglada tapicerka na fotelu kierowcy i czy specjalnie nie ma jego zdjecia.
    Kolejna kwestia jest taka, ze sa to automaty a znajomy jeszcze automatem nie smigal. Ja zreszta tez nie, bo mam manuala. Jak z zywotnoscia tych skrzyn i czy daja one rade :)
    I tak realnie to ile jest w stanie spalic zarowno 3.0 i 3.5 w tych silnikach?
    Dzieki wielkie za pomoc i odpowiedzi :)
    pozdrawiam

  2. #2
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,251
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Wizualnie obie bez zarzutu (może poza tymi lampami Depo w tej drugiej). To czego brakuje tej pierwszej można uzupełnić za kwotę równą różnicy pomiędzy autami. Jeśli jednak miałbym wybierać to nr 2 wydaje się być bardziej atrakcyjnym, o ile prawdą jest że była tak dobrze serwisowana. Można to oczywiście sprawdzić na jakiejś stacji diagnostycznej do czego sprzedawca zachęca.

    Sądząc po zdjęciach wybieram bramkę nr 2.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar sokół
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    235
    BMW
    E32 750iL 1990r.
    Skąd
    Wisznice
    Podzielam zdanie tuczi77.

  4. #4
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Bez 2 zdań ta zielona jest piękna.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  5. #5
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Mi również się widzi ta zielona.Bardzo podoba mi się zdjęcie silnika gdzie panuje ład i porządek (aż za natto :707:)

    Realne spalanie 735 (tyle że mam biegówkę) to wartości rzędu 12-17L benzynki. Przy emeryckiej jeździe na maxa zszedłem kiedyś coś poniżej 10L ( 9,5L czy coś takiego)

    Skóra w opcji nr 2 jest dołożona ;) Dla spostrzegawczych...po czym sądzę że skóra dołożona
    Ostatnio edytowane przez Dzuda ; 24-09-2011 o 11:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •