Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: 5hp24 kosz forwardu wymiana skrzyni czy spasuje od benzyny

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    12
    BMW
    730d
    Skąd
    Trzebnica

    5hp24 kosz forwardu wymiana skrzyni czy spasuje od benzyny

    A wiec tak, dziś podjechałem do ASB DŁUGOŁEKA, gość podłączył kompa i stwierdził uszkodzony koszt forwardu. Koszt naprawy 5 tys netto. Szczena mi więc opadła. Rozglądałem sie za drugą skrzynią, koszty w granicach 2tys. I teraz moje pytanie. Na alle jest troche skrzyń 5hp24, tyle ze wszystkie albo od 3.5 albo 4.4 benzyny. Czy są to te same skrzynie? Pasuja do 3.0d? Proszę o rady

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    niewiem jak to jest ale być może jeśli symbol się zgadza jest to ta sama skrzynia tyle że wymagała by podmiany samego kołnieRZa na ten pod silnik diesla tak powinno być ale pojęcia nie mam czy tak jest. Niech wypowie się ktoś co ma takie pewne informacje
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 22-09-2011 o 10:07

  3. #3
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Mateo38 Zobacz posta
    A wiec tak, dziś podjechałem do ASB DŁUGOŁEKA, gość podłączył kompa i stwierdził uszkodzony koszt forwardu. Koszt naprawy 5 tys netto. Szczena mi więc opadła. Rozglądałem sie za drugą skrzynią, koszty w granicach 2tys. I teraz moje pytanie. Na alle jest troche skrzyń 5hp24, tyle ze wszystkie albo od 3.5 albo 4.4 benzyny. Czy są to te same skrzynie? Pasuja do 3.0d? Proszę o rady
    Niezle kroja- taka naprawe mozna bez problemu zrobic za 3tys
    Skrzynia z benzyny nie pasuje do diesla
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    12
    BMW
    730d
    Skąd
    Trzebnica
    Boss to pisz ile u Ciebie by to kosztowało jakbym wymontowal skrzynie i Ci ja przywiozl. Gdzie z tym działasz?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •