Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Dzień Dobry

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar siwymetal
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    708
    BMW
    E65 745i 2001
    Skąd
    Göteborg,Szwecja
    Witam,kupno używanego auta to zawsze ryzyko,moim zdaniem,zawsze należy kupować najnowsze na jakie nas stać.Koszty utrzymania 7er,też będą dość wysokie bo sporo palą,części są drogie,serwisy też nie należą do tanich szczególnie autoryzowane,ale 7er to 7er.
    Jak zadbasz od początku to potem koszty będą umiakowane,bo do 7-mki nie wlejesz byle czego wszystkie płyny ustrojowe muszą być odpowiedniej jakości ale to nie znaczy bardzo drogie.Czekamy na wyniki przemyśleń.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    318
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez blubas Zobacz posta
    No nie przesadzaj Sławek, chyba że ty do Aso nawet wycieraczki i żarówki jeździsz zmieniać:] Straszysz nowego użytkownika:]
    W E32 za pierwszy serwis silnika, kiedy mi robili naprawdę rzeczy koniecznie, żeby silnik działał zapłaciłem 10.5tyś ;] W zwykłym warsztacie. Przy V8 pewnie było by taniej, no ale bez przesady. Dlatego wg mnie kupowanie taniego E32 bo chce się tanio pojeździć jest pierwszym błędem, bo E32 jest za tanie, żeby w nie ktoś pakował tyle kasy ile potrzeba ;] Jak już ktoś wcześniej powiedział, najlepiej kupić najnowsze na jakie daną osobę stać i liczyć się z tym, że przynajmniej parę tysięcy trzeba będzie dołożyć w pierwszym roku.
    Ostatnio edytowane przez Sławomir ; 19-09-2011 o 15:50
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 7er Fanatic
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    434
    BMW
    Ciemna strona mocy
    Skąd
    okolice wwa
    Ja Ci polecam zadbane e32 z silnikiem 3,5
    Nie jest tak drogie w eksploatacji jak V8 czy skromne V12 i pojeździć można , gaz w miarę działa. Wszystko zależy od stanu egzemplarza oraz ilości gotówki którą chcesz przeznaczyć na 7er. v12 Cię zje razem ze wszystkim co posiadasz;)

  4. #14
    Początkujący Użytkownik Awatar Mateusz G
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    30
    BMW
    728 E38
    Skąd
    świętokrzyskie
    Wg mnie to koszta zależą głównie od tego ile się jeździ 20 letnim autem. 5 tys km rocznie czy miesięcznie. Bo jezeli kupisz auto w miare zdrowe i będziesz je używał niezbyt często to i koszta nie powinny być duże. No i zadbane e38 jest min 2 razy drozsze od zadbanej e32

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    886
    BMW
    BMW E38 740 1994r
    Skąd
    okolice Kalisza
    Witam ;)
    Czy kupić e32 czy e38 ??? Nie zrażaj się - przede wszystkim to zależy ile chcesz przeznaczyć na auto (wlicz od razu sprawy ,które należy wymienić po zakupie ).
    Chodzi też o stan auta -m.in. czy chcesz np.auto do ogarnięcia -czyli do samodzielnego doprowadzenia do dobrego stanu(o ile się na czymś znamy-jeżeli nie ,to możemy więcej popsuć niż naprawić i wtedy koszta rosną)jest na czym zaoszczędzić ;)
    Co do pojemności v8 czy v12 - ja wybrałem v8 - to zależy też od tego na czym Ci bardziej zależy-ogólna linia auta ,czy pojemność ,lub czy jedno i drugie-rozważ wspomnianą 728 -zauważ ,że wielu ludzi jest z nich zadowolonych ,a i moc nie jest mała .
    Musisz sam rozkminić plusy i minusy zakupu 7er , a forum z pewnością Ci w tym pomoże -miłej lektury ;)
    Pozdrawiam serdecznie :)

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Witeczka na forum Levis

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •