Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47

Wątek: E65/66 do oceny

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    19
    BMW
    zamierzam nabyc
    Skąd
    Granada, Gdynia

    E65/66 do oceny

    Witam Wszystkich.
    Poniewaz jestem tutaj zupelnym swiezakiem, to mimo iz studiuje forum od paru dzionkow (a dokladniej nocek ) to chcialbym sie od Was koledzy dowiedziec paru rzeczy jesli jest to oczywisice mozliwe.
    Mam zamiar nabyc w niedalekiej przyszlosci jeden z modeli e65/66.
    Dylemat mam jeden czy diesel czy Pb...
    Nie umiem precyzyjnie sam sie okreslic wiec prosze o porade.

    Na pierwszy ogień znalazlem cos co wyglada dosc dobrze, ale cenowo jakos dziwnie.
    Zna moze ktos to auto? Jest ktos z Lodzi, czy okolic i jest w stanie podjechac sprawdzic...???

    http://otomoto.pl/bmw-745-kupiona-w-...C19000012.html

    Z gory dziekuje za pomoc i jesli w zlym miejscu zamieszczam post, czy tez temat to prosze o wybaczenie Admina :)

    Adi
    Ostatnio edytowane przez River77 ; 19-09-2011 o 21:43
    ex.E46 320
    W124 coupe 3.2 M104
    W124 4.2 M119
    W203 2,7 cdi
    Peugeot206 s16
    Still:Audi A8 /D3 4,2 benz.
    W123 coupe 2,3 M102

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mała233
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    273
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Grudziądz Cork.ie
    poszukaj na forum są dwa tematy które warto prześledzić przed zakupem
    pierwszy http://7er.pl/showthread.php/17695-K...ghlight=olejus
    drugi http://7er.pl/showthread.php/10323-W...ighlight=rurka
    jeśli kolorystyka Ci odpowiada to na pierwszy rzut oka jest ok bdb wyposażona
    Ostatnio edytowane przez mała233 ; 19-09-2011 o 08:37


    CZARNA FURIA..........CZARNA...FURIA..................... .....

  3. #3
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Po 1 kolego OBOWIAZKOWO zapoznaj się z tym artykułem w dziale e65/66 - KUPOWANIE BMW E65 E66 krótki poradnik i wskazówki

    co do auta o które pytasz to wg mnie wyglada to tak:

    PLUSY:
    - wg mnie jeśli e65 to tylko z wersje 745,750 i 760 i/li - czyli benzynowe, bo diesle poprostu nie ma sensu kupować - po 1 cena ON i PB prawie identyczna, a po 2 koszty napraw silnika diesla sa ogromne w tym aucie
    - sportowa kierownica - dla mnie szału nie ma bo wole tradycyjna 4 ramienna, ale pisze jako plus bo fajnie wyglada
    - dobrze wyposazona pod wzgledem przednich foteli (masaz ,wentylacja,grzanie) - 3 przyciski na panelu srodkowym
    - 4 pokretła od klimatyzacji
    - ładny kolor drewna no i w połysku
    - składane lusterka - nie kazda to ma
    - rolety boczne i tylna
    - swietny kolor skór czyli jasne - ale niestety bardzo brudzą sie i trzeba dbac o nie zdecydowanie wiecej niz przy czarnej tapicerce
    - dobrze wyposazony tył
    - białe kierunkowskazy przód/tył/boki
    - reflektory przód skretne
    - listwy dachowe w chromie???? ale skad ani to long ani 760 ani polift??? moze ktoś dodał ekstra a może miała tez zderzaki z listawmi tylko miała dzwona i nie załozyli - nalezy to wyjasnić
    - klamiki od wersji poliftowej

    MINUSY:
    - kolor - jak dla mnie taki nijaki - szary ale to kwestia gustu
    - pełne wyposażenie - no do tego jej sporo brakuje ale to standard
    - dziwna wersja - ma listwy dachowe chromowane ,klamki chromowane a rocznik 2004 czyli przed liftem - ciekawa wersja albo samoróbka dokładane były te rzeczy
    - brak pokazanego przodu auta - może celowo a moze nie
    - brak foto przedniego fotela
    - mam wrazenie że gril od wersji 760 a to już wogóle cudo skoro auto bezwypadkowe - to po co taka zmiana - dla zabawy??
    - jak widze po podpórce na łokiec na lewych drzwiach to ona raczej nie ma 156tys przebiegu bo moja ma 143 tys i jest idealna a tu bardzo zniszczone więc chyba cos kombinowane


    OCENA KOŃCOWA:
    Ładne autko z fajnym wyposazeniem za dobre wg mnie pieniądze - pewnie że mozna kupic taniej ale i drozej też
    weż VIN sprawdzimy i bedziemy wiedziec co tam w niej siedzi
    potarguj się moze za 53-54 ja puści
    koniecznie wyjaśnij z właścicielem sprawe listew dachowych klamek i grila przedniego - to moze duzo powiedziec o historii pojazdu
    wg mnie autko w skali od 1-10 zasługuje na 6
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    116
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Poznan
    Listwy ma normalne ( tak chyba foto wyszlo), chyba niema dostepnych do E65 chromowanych tylko sa do E66.

    Klamki chromowane byly tez przed liftem (komfortowy dostep), moze to ma.

    Faktycznie cos moze byc z przodem, maska wyglada jakby byla malowana ale moze tak swiatlo pada. Z tylu chyba jest wgniecenie nad kolem

    Zanim pojedziesz popros o lepsze foty i VIN, te fotki to jakas padaka wszystko sie swieci jak psu jaja
    Ostatnio edytowane przez tygrysek2002 ; 19-09-2011 o 11:37

  5. #5
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    http://7er.pl/showthread.php/17695-K...wskaz%C3%B3wki

    Bardzo sympatyczne auto. Sprawdził bym ją jednak czujnikiem lakieru każdy element w układzie trójkąta.
    Kierownica wydaje mi się opatulona skórą dodatkową.
    Ostatnio edytowane przez olejus ; 19-09-2011 o 12:32
    Pić trzeba ! Jeść można !

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    19
    BMW
    zamierzam nabyc
    Skąd
    Granada, Gdynia
    [QUOTE=ADASIO;259203]Po 1 kolego OBOWIAZKOWO zapoznaj się z tym artykułem w dziale e65/66 - KUPOWANIE BMW E65 E66 krótki poradnik i wskazówki

    co do auta o które pytasz to wg mnie wyglada to tak:

    PLUSY:
    - wg mnie jeśli e65 to tylko z wersje 745,750 i 760 i/li - czyli benzynowe, bo diesle poprostu nie ma sensu kupować - po 1 cena ON i PB prawie identyczna, a po 2 koszty napraw silnika diesla sa ogromne w tym aucie

    Dzieki za info odnosnie wersji silnilkowej..... Z dzialem KUPOWANIE BMW jesli chodzi o podopwiedzi wersji wyposarzenia zapoznalem sie szczegolowo :))


    A wiec dziekuje bardzo za wszystkie wskazowki i porady. Mysle, ze cos o samochodach juz wiem, ale skoro Wy jezdzicie i posiadacie 7er, to dla mnie Wasze zdanie bedzie zawsze brane pod uwage.
    Co do wyboru, diesel benz. to to faktycznie kwestia gustu juz tylko, jesli paliwo w tej samej cenie, a spalanie podobne, no diesel troche mniej.
    Nie jestem katem aut, wiec PB nie bedzie mnie zzeral finansowo :)

    Ale do rzeczy, fakt jest taki ze przebieg auta dosc maly, kierownica faktycznie wyglada na taka ktora moglaby bys dopiero co obszywana na nowo, kolor tapicerki jak dla mnie idealny i tylko taki bede poszukiwal....
    Co do koloru auta, fakt, moglby byc inny, ale jak e65/66 jest indywidualnym autem to i kolor moze byc czasem wlasnie inny :)
    Co zas do wyposarzenia to wiem, ze kolor skor tylko w bezu i wentylacja fotela musi byc... Reszta jest kwestia do dyskusji :)
    Dziwni mnie wlasnie, ze nie ma dokladnie zdjecia z przodu....

    W kazdym razie reaasumujac ten egzemplarz, pozbieram wszelkie dane o nim jesli wlasciciel sie podzieli i dam znac.
    Ja myslalem, ze moze ktos jest z Lodzi, kto zna to auto, czy tez moglby podjechac..
    Mieszkam w hiszpanii, pracuje na morzu, dlatego czasem trudno wyskoczyc tak ot.... do lodzi autko ogladnac.
    Za tydzien bede w PL i bede dzialal zatem.

    Na koniec po przegladnieciu formum Waszego ( naszego) wnioskuje, ze mam szukac tylko benzyny.....? a skoro o benzynie moga to 745 jest dobrym srodkiem miedzy dieslami...?
    Pozdrawiam
    ex.E46 320
    W124 coupe 3.2 M104
    W124 4.2 M119
    W203 2,7 cdi
    Peugeot206 s16
    Still:Audi A8 /D3 4,2 benz.
    W123 coupe 2,3 M102

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    19
    BMW
    zamierzam nabyc
    Skąd
    Granada, Gdynia
    Widze, ze nastala cisza od godzin popoludniowo wieczornych, ale licze na odzew jak dodam jeszcze jedna oferte ??
    Ostatnio edytowane przez River77 ; 20-09-2011 o 03:45
    ex.E46 320
    W124 coupe 3.2 M104
    W124 4.2 M119
    W203 2,7 cdi
    Peugeot206 s16
    Still:Audi A8 /D3 4,2 benz.
    W123 coupe 2,3 M102

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    19
    BMW
    zamierzam nabyc
    Skąd
    Granada, Gdynia
    Moze bede nudny, ale zapodam jeszcze jedna opcje bedaca w polsce, ale rowniez LODZ.
    Co prawda proponujecie mi raczej w benzynie, ale znalazlem DIESLA w imponujacym stanie wedlug mnie.....
    Zerknijcie i podzielcie sie ewentualnymi spostrzezeniami. Ja w dzien zadzwonie i poprosze o VIN, jesli wlasciciel zechce podac.

    Tutaj link ze zdjeciami : http://picasaweb.google.com/10361593...B0_2H2Mok3QSrA

    A ponizej ogloszenie:

    http://otomoto.pl/bmw-730-indyvidual...C18867642.html


    Co zas do wczorajeszej 7er, dzis dzwonilem caly dzien niestety wlasciciel nie odbiera.... Wiec..... Szukamy dalej :)
    Ostatnio edytowane przez River77 ; 20-09-2011 o 03:48
    ex.E46 320
    W124 coupe 3.2 M104
    W124 4.2 M119
    W203 2,7 cdi
    Peugeot206 s16
    Still:Audi A8 /D3 4,2 benz.
    W123 coupe 2,3 M102

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    2004 po lifcie? i nic na ten temat nie ma w aukcji
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  10. #10
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Środek przed-lift.
    Z tyłu fotele komfortowe ale tylko z grzaniem? Bez regulacji? Dziwne?.
    Czy aby napewno są z wentylacją przody? Gdzieś było na forum o różnicach w szyciu skór z wentylacją i bez.
    Jak dla mnie to za słaby silnik.Nawet na zwykłą jazdę bez szaleństw to będzie słabo.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •