Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Autoalarm i obieg zamknięty

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar Rysiek92
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    80
    BMW
    BMW E38 740IL
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski

    Autoalarm i obieg zamknięty

    Witam wszystkich bardzo serdecznie, mam dwa pytanka dotyczące niedziałającego autoalarmu i obiegu zamkniętego.
    1. Autoalarm:

    Nie wiem czemu nie działa mi pilocik do zamykania i otwierania drzwi/ bagażnika. Baterie zmieniłem nic nie dało, potem poczytałem trochę na forach i pomyślałem że chodzi o zakodowanie kluczyka. Kodowanie zrobiłem zgodnie z instrukcją ( że tam pozycja pierwsza, wracamy do 0 przytrzymujemy pierwszy 3 razy drugim itd ) finał operacji był taki że samochód tak jak powinien zamknął i otworzył się sam, pomyślałem że się udało ale jednak nie. Miał może ktoś podobny przypadek lub wie ktoś co może byc walnięte ? proszę o pomoc.


    2. Obieg zamknięty

    Z początku działał prawidłowo jednak pewniej nocy gdy zgasiłem silnik zza deski usłyszałem dziwne bzyczenie ( zamykanie się nawiewów itp pewnie ) ale to bzyczenie nie ustępowało przez ok 2 godzinki. Po tym zajściu obieg zamknięty już nie działa, nie wiem co może byc przyczyną czy coś się tam zacięło spaliło nie mam pojęcia. Wie ktoś o co może chodzic ?

    Pozdrawiam Rysiek

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tgracing
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    970
    BMW
    BMW E38 750iL '00 Cosmosswarz Shadowline, F11 535d xDrive '16, Ex. Mini R53 Cooper S '02 & E34 525i
    Skąd
    Szczecin, aktualnie: DE, Bodensee
    Co do nr 2, to po podłączeniu kompa można wykonać test klap regulujących przepływ powietrza. Może coś wyjdzie w trakcie testu.
    "Nada pode me separar do amor de deus" Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

  3. #3
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Z kluczykiem powtórz procedurę kodowania. Jak już zamki zareagują to wysiądź z samochodu i go nie ruszaj przez kilka minut. Dopiero po wyjściu z samochodu i zamknięciu drzwi, odczekaniu jakichś 2 minut sprawdź działanie pilota.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •