Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Czy Rondell będą pasować do E38?

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    441
    BMW
    728i
    Skąd
    zabrze
    Może to Ci pomoże:
    mam wszystkie cztery felgi 10"
    - Z tyłu opony 255 - zero naciągu, pasują jak by były idealnie wyprodukowane pod 10" felgę i jeszcze chronią felgę
    - Z przodu 235 - naciąg dosyć spory - wygląda to ładnie - nawet jeśli opona ma krawędź ochronna felgi to jej nie ochroni - ale wygląd takiego średniego naciągu rekompensuje :)

    Cytat Zamieszczone przez PiotrekV8 Zobacz posta
    Zgadzam się z przedmówcami, jesli nie masz gleby (a najlepiej AR) i takiego perfect fitmentu, że rant błotnika wchodzi pomiędzy naciągnięta opone a rant felgi to zakładaj "normalne" opony ;) poza tym piszesz, że chcesz miec komfort, a naciąg choćby nie duży komfortu nie poprawia na pewno, a wręcz przeciwnie ;p
    Nie zgodzę się, mam przód i tył seryjne, do tego w bagażniku 100l butlę gazu więc tył siedzi jak bym woził słonia. Ostatecznie auto wygląda jak by zaraz miało startować w kosmos a mimo wszystko naciągnięte 235 z przodu wyglądają dobrze (to nie tylko moje zdanie).
    Wiadomo też że naciągnięta opona traci na obwodzie (gdzieś musisz zabrać żeby ją rozciągnąć) więc w zasadzie z przodu mam niższy ostatecznie profil jak z tylu ale nie wygląda to źle moim zdaniem, a komfort zachowany.
    Ostatnio edytowane przez bartolo ; 15-03-2013 o 21:43

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    Dzięki za info.
    Właśnie zakupiłem chromowe wentyle do tych nieużywanych felg, bo z doświadczenia wiem, że oponiarze jakoś nie miewają takich właśnie zaworków. A chcę, żeby było ładnie :-). Jak tylko przyjdą, to zabieram wszystkie fele do oponiarza, najpierw niech założy mi jedną 255 na tył - ocenię, i jak będzie, to naciągnie mi drugą i po sprawie. Jeśli natomiast okażą się za cienkie i będą naciągnięte, to założy mi drugą na przód celem obejrzenia. Jeśli tam będzie dobrze, to zdejmie tą jedną z tylnej i da też na przód.

    Wtedy będę wiedzieć, że muszę kupić albo 235 do przodu albo 275 do tyłu. Ale oczywiście mam nadzieję, że 255, jak piszesz, będzie pasować na tyle idealnie :-)
    Nein! Mein Schnitzel!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •