Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: [ wnetrze] zmiana tylnej kanapy

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa

    [ wnetrze] zmiana tylnej kanapy

    witam

    mam możliwość kupić tylną kanapę elektrycznie regulowaną i podgrzewana, ja mam elektrycznie regulowane siedzenia i podgrzewane z przodu natomiast z tyłu nie ;( , czy można zamontować taka kanapę i czy to wszystko będzie działać????

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Oczywiście że można, wszystko to kwestia zapału i ew. umiejętności :) Na e38.org znajdziesz dokładny DIY-manual na retrofitting tylnej kanapy w E38 - może będzie to pomocne.

    Przed kupnem zwróć uwagę na gatunek skóry! W E38 były bodajże 4 rodzaje, więc w E32 pewnie podobnie.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  3. #3
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Za ile ta kanapa o ile to nie tajemnica bo sam poluje :D

    Powinno byc tak ze przekładasz podpinasz i smiga :D

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez MiBhell
    Za ile ta kanapa o ile to nie tajemnica bo sam poluje :D

    Powinno byc tak ze przekładasz podpinasz i smiga :D
    a wtyczki będą do podgrzewania i elektrycznego sterowania???? moja kanapa tylna jest zwykła nie ma elektryki.
    450 zl.

  5. #5
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Jak sadze kanapa z netu? Najprosciej było by podmienic i spradzic ;) niczego sobie obciac nie dam ze bedziesz miała wszystkie wtyczki ale pod tylną kanapa jest bardzo duzo niewykozystanych wtyczek wiec są szanse ze tylko podmianka i smiga.
    Z punktu widzenia ergonomi było by to dobre rozwiazanie BMW z punktu widzenia ekonomi juz nie ale nasze auta sa z okresu w którym jeszcze ksiegowi nie patrzelina na rece inżynierów ;)

    Ja bym zrobił tak: poprosił bym sprzedajacego o podanie ile wtyczek jest w kanapie (najlepiej foto) i sprawdził ze stanem faktycznym.

    Dodam ze z samym grzaniem mogą byc frytki bo przyciski od grzania sa w tunelu srodkowym pod kratka z nawiewu. Sprzedajacy pewnie sprzedaje bez przycisków etc.. wiec troche kompletowania bedzie.. ale dla chcacego... ;) wazne zeby jeszcze maty działały bo bedziecie sie bawic a sie okaze ze nie grzeja i klops :/

    pzdr

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Kolega Bor tę kanapę sprzedaje :]

    Solidny sprzedawca.. Polecam :]

    Montaż plug & play


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  7. #7
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Krcze łyknał bym ja ale teraz to juz nie moge :D zreszta sa inne wydatki ;) rozmazyłęm sie przez Fankabmw hehe

    pzdr

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    http://moto.allegro.pl/item338646468...bmw_7_e32.html
    Jeśli mówimy o tej, to polecam. Cena dobra, bo za sterowaniem, ale od okazji daleko ;)

    Miałem ja brać z grubo mniejszą kasę, ale nie takie mam plany :] Zatem polecam!


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  9. #9
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez Kafarek
    http://moto.allegro.pl/item338646468_kanapa_tylna_elektryczna_podgrzew_sk ora_bmw_7_e32.html
    Jeśli mówimy o tej, to polecam. Cena dobra, bo za sterowaniem, ale od okazji daleko ;)

    Miałem ja brać z grubo mniejszą kasę, ale nie takie mam plany :] Zatem polecam!
    A to powiem Ci ze podczas ostatniego przegladania allegro na nia trafiłem ostatnio ale nie zwróciłem na nia szczególnej uwagi.. ;) widocznie moje priorytety tez sa inne ;) a to juz jest luksus w wydatkach :D

    pzdr

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez Kafarek
    http://moto.allegro.pl/item338646468_kanapa_tylna_elektryczna_podgrzew_sk ora_bmw_7_e32.html
    Jeśli mówimy o tej, to polecam. Cena dobra, bo za sterowaniem, ale od okazji daleko ;)

    Miałem ja brać z grubo mniejszą kasę, ale nie takie mam plany :] Zatem polecam!
    Tak to kanapa :) muszę się skontaktować z kolega i zapytać oraz poprosić o zdjęcie.
    w opisie zaznaczone jest ze nie ma przełączników podgrzewania, ale nie jest chyba trudne do zdobycia, ciekawe czy pod tunelem będą wtyczki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •